Kehtivate teenuslepingute nimekiri 01.01.2013

Lep. nr Asutus Lepingu kuupäev
6-14/16 Abja Gümnaasium 10.12.2008
6-6/4 Adavere Põhikool 13.04.2005
6-17/2 Aegviidu Kool 16.06.2003
6-17/6 Aegviidu Lasteaed 16.09.2003
6-9/17 Agape Keskus MTÜ 16.10.2002
6-4/2 Ahtme Kunstide Kool 15.02.2011
6-1/2 Ajalookirjanduse Sihtasutus Kleio 23.01.2004
6-2/11 Aktsiaselts Erahariduskeskus 31.05.2007
6-10/3 Aktsiaselts Räpina Haigla 28.12.2010
6-2/12 Aktsiaselts Testfilm 16.06.2010
6-13/2 Ala Põhikool 26.06.2003
6-16/24 Alatskivi Lasteaed 30.06.2009
6-16/1 Alatskivi Valla Keskraamatukogu 01.04.2011
6-17/8 Alavere Põhikool 14.06.2004
6-5/1 Albu Põhikool 02.04.2008
1-1/7 Alpiklubi Firn MTÜ 07.12.2001
6-11/3 Alu Lasteaed-Algkool 04.04.2005
6-11/1 Alu Rahvaõpistu Selts 13.01.2011
6-5/1 Ambla Lasteaed-Põhikool 09.01.2006
6-6/15 Anna Haava nimeline Pala Kool 20.05.2004
6-2/2 Anna Levandi Iluuisutamisklubi 13.02.2003
6-1/8 Anne Noortekeskus 18.06.2009
6-5/2 Aravete Keskkool 13.08.2008
6-17/9 Ardu Kool 07.12.2010
6-9/1 Are Põhikool 14.04.2003
6-2/11 Arendia Elita von Wolsky FF 19.03.2003
6-17/9 Aruküla Huvialakeskus Pääsulind 20.01.2004
6-17/15 Aruküla Põhikool 17.08.2002
6-17/4 Aruküla Vabakooli Selts 11.10.2010
6-4/2 Aseri Keskkool 14.05.2003
6-17/3 Assaku Lasteaed 10.09.2012
6-2/41 ASSITEJ Eesti Keskus 27.11.2003
6-13/1 Audentese Spordigümnaasiumi Otepää filiaal 09.01.2012
9-1/11 Audru Keskkool 03.12.2001
6-9/21 Audru Lasteaed 12.11.2008
6-14/1 August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 24.03.2009
6-1/34 Avatud Hariduse Liidu Tartu Keskus 03.09.2003
6-1/12 Avatud Maakaardi Selts 27.08.2009
1-0/40 B. G. Forseliuse Selts 17.10.2000
6-1/18 Baltic Defence College 12.11.2010
6-2/2 BEST-Estonia MTÜ 30.01.2007
6-2/37 BiotaP OÜ 03.12.2009
6-6/4 C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool 15.05.2003
6-1/7 Cybernetica AS, Tartu Andmeturbelabor30.10.2012
6-11/4 E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 24.11.2009
6-1/10 Eesti Agrenska Fond SA 09.03.2004
6-1/7 Eesti Akadeemiline Orientaalselts 29.03.2006
6-2/27 Eesti Akadeemiline Seksoloogia Selts 04.09.2003
6-1/23 Eesti Akadeemiline Usundiloo Selts 15.12.2010
6-2/15 Eesti Animatsiooni Liit 09.03.2009
6-2/47 Eesti Antroposoofiline Selts 04.12.2003
6-2/11 Eesti Arnold Schönbergi Ühing 17.02.2004
6-16/5 Eesti Astronoomia Selts 28.12.2010
6-1/1 Eesti Autismiühing 16.01.2004
6-1/15 Eesti Biokeskus 08.10.2009
6-8/2 Eesti Biokütuste Ühing 29.04.2004
6-1/11 Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing 24.04.2006
6-6/3 Eesti Bonsai Klubi 14.04.2005
6-2/29 Eesti Demograafia Assotsiatsioon 28.09.2003
6-2/4 Eesti Diplomaatide Kool 27.01.2004
6-1/11 Eesti EKB Liit Kõrgem Usuteaduslik Seminar 29.11.2011
6-2/18 Eesti Elektri- ja Elektroonikaseadmete Ringlus MTÜ 02.10.2007
2-1/31 Eesti Elektroenergeetika Selts 16.11.2001
6-1/39 Eesti Epilepsiavastane Liiga 04.10.2004
6-17/1 Eesti Eripedagoogide Liit 16.01.2004
6-1/33 Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Tartu Salemi Baptistikogudus 02.12.2009
6-2/28 Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit 21.12.2010
6-2/7 Eesti Evangeelne Luterlik Kirik 07.03.2012
6-2/15 Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühendus 03.03.2005
6-2/31 Eesti Filmi Sihtasutus 23.12.2010
6-2/17 Eesti Flöödiühing 08.04.2009
6-1/26 Eesti Füüsika Selts 01.06.2004
6-1/7 Eesti Geograafiaõpetajate Ühing 15.03.2011
6-1/5 Eesti Geoinformaatika Selts 15.02.2011
6-2/25 Eesti Gospelkooride Liit 28.07.2009
2-99/84 Eesti Gregoriaani Ühing 18.09.1999
6-2/9 Eesti Hoiuraamatukogu 11.05.2010
6-2/10 Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus 02.04.2008
6-1/1 Eesti Inglise Keele Õpetajate Selts 01.02.2012
1-0/35 Eesti Inimesegeneetika Ühing 05.10.2000
6-2/6 Eesti Inimõiguste Instituut 04.03.2003
6-2/27 Eesti Kabeliit 05.09.2005
6-9/6 Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Pärnu esindus 30.12.2010
6-2/45 Eesti Keele Instituut 25.11.2003
6-1/29 Eesti Keele Kaitse Ühing 17.12.2010
6-2/19 Eesti Keelpilliõpetajate Ühing 23.04.2004
6-1/5 Eesti Keemiaõpetajate Liit 08.09.2012
6-1/14 Eesti Kehalise Kasvatuse Liit MTÜ 31.08.2006
6-2/9 Eesti Kirimaleühing 23.03.2002
6-1/40 Eesti Kirjanduse Selts 21.11.2003
6-1/31 Eesti Kirjandusmuuseum 20.06.2003
6-2/45 Eesti Klaveriõpetajate Ühing 11.10.2004
6-2/9 Eesti Kodu-uurimise Selts 02.03.2005
6-1/8 Eesti Kontsert Vanemuise Kontserdimaja 30.08.2010
6-4/5 Eesti Koolimetsade Ühendus 03.12.2003
6-1/3 Eesti Kudede ja Organite Transplantatsiooni Ühing 03.04.2012
6-2/6 Eesti Kunstiakadeemia 08.03.2010
6-2/28 Eesti Külaliikumine Kodukant 06.08.2009
6-1/14 Eesti Lastearstide Selts 05.12.2007
6-2/5 Eesti Lastefond SA 25.03.2002
6-2/1 Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus 10.05.2011
1-1/20 Eesti Lennuakadeemia 08.10.2001
6-2/41 Eesti Lepitajate Ühing 03.12.2008
6-2/18 Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit 22.10.2012
6-2/39 Eesti Logopeedide Ühing 21.10.2003
6-1/6 Eesti Loodushoiu Keskus 14.03.2006
6-2/10 Eesti Looduskaitse Selts 13.04.2006
6-17/14 Eesti Loodusmuuseum 03.01.2011
6-2/2 Eesti Loovteraapiate Ühing 23.01.2006
6-3/3 Eesti Maarahva Teabetubade Ühing 07.06.2004
6-1/30 Eesti Maaülikool 17.06.2004
2-1/41 Eesti Maleliit 20.12.2001
6-1/10 Eesti Meediakoolitajate Liit 06.09.2011
6-2/32 Eesti Meestelaulu Selts MTÜ 10.10.2005
6-2/18 Eesti Mereakadeemia 30.05.2008
6-2/8 Eesti Metodisti Kirik 21.03.2002
6-2/32 Eesti Metodisti Kiriku Tallinna Kogudus 13.01.2011
6-2/7 Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar 21.03.2002
6-6/3 Eesti Metsaselts 28.02.2006
6-2/40 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 22.09.2004
6-17/11 Eesti Muusikakoolide Liit 05.01.2011
6-2/22 Eesti Muusikaõpetajate Liit 14.01.2003
6-2/5 Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskus 04.02.2004
6-1/3 Eesti Naisüliõpilaste Selts 08.02.2005
6-1/16 Eesti Nanotehnoloogiate Arenduskeskuse AS 16.10.2009
6-2/19 Eesti Noorsootöö Keskus 17.10.2007
6-2/1 Eesti Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlike Ühingute Liit 04.01.2006
6-2/26 Eesti Noorteühenduste Liit 26.08.2003
6-1/6 Eesti Ornitoloogiaühing 28.02.2002
6-1/46 Eesti Perinatoloogia Selts 20.11.2004
6-16/5 Eesti Põllumajandusmuuseum 05.04.2004
6-1/36 Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühendus 07.09.2004
6-2/43 Eesti Puuetega Inimeste Koda 19.12.2008
6-14/2 Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ 18.06.2009
6-2/40 Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing 20.11.2008
6-2/48 Eesti Raamatukoguvõrgu Konsortsium 04.12.2003
6-1/23 Eesti Rahva Muuseum 26.08.2002
6-1/5 Eesti Rahvapärimuse Kool MTÜ 08.05.2008
6-2/9 Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu 27.03.2006
6-2/5 Eesti Rahvusraamatukogu 05.03.2003
6-2/29 Eesti Rakenduslingvistika Ühing 04.01.2011
2-0/8 Eesti Roerichi Selts 07.06.2000
6-2/34 Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts 20.01.2006
6-1/44 Eesti Sotsioloogide Liit 04.10.2004
6-1/19 Eesti Spordimuuseum 14.10.2009
6-17/4 Eesti Suzuki Ühing 30.08.2007
6-17/8 Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm 30.11.2010
6-2/26 Eesti Teadus- ja Keskkonnaajakirjanike Selts 07.08.2009
6-2/3 Eesti Teaduste Akadeemia 12.02.2010
6-2/4 Eesti Teaduste Akadeemia Kirjastus 09.02.2010
6-2/14 Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor 11.09.2002
6-2/21 Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus 07.12.2010
6-2/20 Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus 21.11.2012
6-2/36 Eesti Tööõpetajate Selts 23.09.2008
6-16/3 Eesti Ulmeühing 12.10.2011
6-2/33 Eesti Viipekeele Tõlkide Ühing 13.10.2005
6-2/27 Eesti Üliõpilaskondade Liit 03.01.2011
2-1/32 Eesti Üliõpilaskooride Liit 01.12.2001
6-2/18 Eesti Üliõpilaste Keskkonnakaitse Ühing Sorex 26.03.2009
6-1/28 Eesti Üliõpilaste Selts 20.10.2009
6-1/11 Eesti Yliõpilaste Selts Veljesto 28.03.2002
6-1/22 Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu 06.12.2010
6-4/5 Eesti-Ameerika Äriakadeemia AS 05.09.2008
6-1/10 Eesti-Prantsuse leksikograafiaühing 13.09.2010
6-1/13 Eesti-Tiibeti Kultuuriselts 15.03.2004
6-1/23 Eestimaa Looduse Fond 27.12.2005
6-2/42 Ehte Humanitaargümnaasium 11.12.2008
6-6/2 Elistvere Raamatukogu 14.05.2009
6-12/4 Elo-Katre Liiv 15.07.2008
6-2/19 Emakeele Selts 16.11.2010
6-3/7 Emmaste Põhikool 21.05.2004
6-1/3 Endiste Üliõpilaste Selts Raimla 17.01.2011
2-1/17 Ennistuskoda 'Kanut' 11.09.2001
6-2/8 Ennistuskoda 'Kanut' 16.03.2012
6-6/6 Esku-Kamari Kool 06.09.2006
6-2/30 Estonia Seltsi Segakoor MTÜ 29.09.2005
6-1/3 Estonian UNESCO Youth Association 21.01.2004
6-2/7 Etno Tuba MTÜ 24.03.2007
6-2/15 Euroscience MTÜ 14.04.2004
6-8/3 Ferdinand von Wrangell' i nim. Roela Lasteaed-Põhikool 21.02.2005
6-11/1 Folklooriselts Kiitsharakad 17.08.2012
1-1/4 Folkuniversitetet Estonia 22.02.2001
6-10/2 Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 26.08.2009
6-1/14 GeoStation OÜ 12.10.2009
6-2/7 Gustav Adolfi Gümnaasium 20.03.2006
6-2/36 Haabersti Uisukool MTÜ 08.12.2005
15-1/3 Haanja Kool 21.01.2001
6-7/1 Haapsalu Gümnaasium 17.06.2009
6-7/17 Haapsalu Kunstikool 09.12.2004
6-7/18 Haapsalu Linna Algkool 13.12.2004
6-7/10 Haapsalu Muusikakool 22.07.2004
6-7/7 Haapsalu Nikolai Kool 28.11.2008
6-7/4 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 03.11.2010
6-11/2 Hagudi Põhikool 28.02.2005
6-8/3 Haljala Gümnaasium 24.03.2010
6-14/6 Halliste Põhikool 03.05.2004
6-7/3 Hanila Vallavalitsus 27.08.2010
6-13/6 Hargla Kool 16.12.2005
6-1/44 Haridus- ja Teadusministeerium 17.12.2003
6-2/50 Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esindus 20.01.2004
6-1/5 Hariduse Tugiteenuste Keskus 07.04.2010
6-17/7 Harju Koolijuhtide Ühendus 01.12.2010
6-17/1 Harjumaa Muuseum 05.01.2006
6-17/11 Harjumaa Noorte Puhkpilliorkester MTÜ 16.09.2004
6-2/13 Harjumaa Puuetega Inimeste Nõukoda 25.02.2009
6-17/18 Harkujärve Põhikool 06.09.2002
6-17/6 Harmi Põhikool 24.03.2008
6-1/5 Hea Metsanduse Koda 08.06.2009
6-14/1 Heimtali Põhikool 09.09.2011
6-1/3 Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool 04.02.2010
6-3/1 Hiiumaa Käsitööselts 05.10.2009
6-3/2 Hiiumaa Lastekaitse Ühing 30.03.2011
6-3/2 Hiiumaa Teavitamis- ja Nõustamiskeskus HUPS 27.09.2007
6-15/5 Hilaro MTÜ 24.08.2005
6-2/38 Hingeabi Assotsiatsioon Usaldus 19.12.2005
6-14/9 Holstre Kool 24.04.2003
6-1/37 Hugo Treffneri Gümnaasium 27.09.2004
6-2/11 Humanistlik-Isiksusliku Pedagoogika Ühendus Eestis 02.06.2010
6-13/1 Hummuli Põhikool 04.04.2008
6-1/14 Hälly MTÜ 15.06.2005
6-9/6 Häädemeeste Keskkool 20.02.2006
6-4/5 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 12.10.2005
6-4/1 Iisaku Kunstide Kool 19.01.2011
6-4/1 Illuka Põhikool 26.02.2002
6-16/8 Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu 03.06.2009
16-0/25 Ilmatsalu Põhikool 17.11.2001
6-16/10 Ilmatsalu Raamatukogu 10.01.2003
6-5/5 Imavere lasteaed Mõmmi 16.11.2012
6-5/7 Imavere Põhikool 08.11.2004
6-2/14 Informaatika ja Arvutustehnika Instituudi Aktsiaselts 18.08.2010
6-3/1 Inimeseõpetuse Ühing 09.03.2011
6-2/4 Inimsusevastaste Kuritegude Uurimise Eesti SA 05.01.2011
6-2/10 Integratsiooni ja Migratsiooni SA Meie Inimesed 09.02.2011
6-6/3 J.V.Veski nimeline Maarja Põhikool 15.05.2009
2-1/12 Jaan Künnapi Alpinismiklubi MTÜ 19.06.2001
6-1/42 JAKO Nõustamis- ja koolituskeskus 15.01.2004
6-2/12 Jakob Westholmi Gümnaasium 09.02.2009
6-2/17 Jalgpallihaigla MTÜ 12.11.2002
6-6/29 Jõgeva Gümnaasium 20.09.2004
6-6/9 Jõgeva Kultuurikeskus 28.11.2006
6-6/1 Jõgeva Kunstikool 22.01.2004
6-6/2 Jõgeva Lasteaed Karikakar 15.02.2006
6-6/3 Jõgeva Lasteaed Rohutirts 02.04.2007
6-6/4 Jõgeva Linnaraamatukogu 02.03.2006
6-6/7 Jõgeva Linnavalitsus 31.10.2006
6-6/5 Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu 17.06.2003
6-6/3 Jõgeva Muusikakool 29.03.2004
6-6/1 Jõgeva Täiskasvanute Keskkool 09.01.2003
6-6/8 Jõgeva Ühisgümnaasium 09.11.2006
6-10/2 Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal 10.11.2011
6-4/14 Jõhvi Gümnaasium 27.09.2004
6-4/2 Jõhvi lasteaed Kalevipoeg 16.12.2010
6-4/1 Jõhvi Vene Gümnaasium 29.02.2008
6-16/25 Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 20.10.2004
6-11/3 Juuru Lasteaed Sinilill 24.08.2012
6-17/5 Jüri Gümnaasium 06.03.2008
6-17/5 Jüri Lasteaed Tõruke 30.08.2007
6-8/1 Jäneda Kool 05.06.2008
6-9/4 Jänesselja Lasteaed 24.11.2010
6-5/5 Järva-Jaani Gümnaasium 26.01.2006
5-1/4 Järva-Jaani Tuletõrje Selts 13.07.2001
6-11/2 Järvakandi Gümnaasium 04.09.2002
6-5/1 Järvamaa Keskraamatukogu 14.03.2002
6-5/2 Järvamaa Kutsehariduskeskus 20.01.2005
6-16/31 Kaagvere Erikool 30.06.2009
6-12/3 Kaali Kool 18.10.2010
6-11/5 Kabala Lasteaed-Põhikool 13.05.2003
6-8/1 Kadrina Keskkool 11.01.2005
6-8/4 Kadrina Kunstidekool 21.09.2004
6-2/29 Kadrioru Saksa Gümnaasium 06.09.2005
6-12/7 Kahtla Lasteaed-Põhikool 18.12.2003
6-2/5 Kaitseliit 21.01.2011
6-1/41 Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused 24.09.2004
6-2/2 Kaitsevägi 04.01.2011
6-11/2 Kaiu Põhikool 09.04.2003
6-16/5 Kallaste Raamatukogu 26.09.2012
6-12/7 Kallemäe Kool 04.04.2005
6-16/12 Kambja Lasteaed Mesimumm 01.06.2009
6-16/11 Kambja Põhikool 01.06.2009
6-16/9 Kambja Raamatukogu 28.06.2009
6-16/6 Kambja Vallavalitsus 22.12.2010
6-2/14 Kangastelje Töötuba MTÜ 01.03.2005
6-5/7 Kareda Vallavalitsus 03.01.2006
6-2/26 Karjamaa Gümnaasium 0000-06-26
6-16/33 Kavastu Algkool-Lasteaed 21.12.2009
6-16/32 Kavastu Raamatukogu 13.07.2009
6-2/4 Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut 21.05.2007
6-13/2 Keeni Põhikool 12.11.2012
6-17/8 Kehra Gümnaasium 20.10.2003
6-11/2 Kehtna Kunstide Kool 09.03.2009
6-11/9 Kehtna Põhikool 18.11.2003
17-1/4 Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 01.03.2001
6-17/12 Kernu Põhikool 31.05.2002
6-5/1 Kesk-Eesti Noorsootöö Keskus 21.05.2003
6-12/1 Kihelkonna Kool 05.01.2005
6-17/10 Kiili Gümnaasium 03.05.2005
6-1/12 Kirikiri MTÜ 15.03.2004
6-1/23 Kirjandusühendus Tuulelohe 01.08.2004
11-0/28 Kivi-Vigala Põhikool 27.12.2000
6-4/10 Kiviõli 1. Keskkool 22.06.2004
6-4/1 Kiviõli Kunstide Kool 14.01.2005
6-4/24 Kiviõli linna lasteaed Kannike 16.11.2004
6-4/13 Kiviõli Linnaraamatukogu 19.07.2004
6-1/9 Klubi EGEA-Tartu 24.03.2006
6-11/3 Kodila Põhikool 03.06.2004
6-5/17 Koeru Keskkool 08.02.2005
6-5/4 Koeru Muusikakool 20.04.2004
6-11/2 Kohila Koolituskeskus 22.04.2004
6-11/3 Kohila Lasteaed Männi 11.05.2011
6-4/17 Kohtla Põhikool 11.10.2004
6-4/4 Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 18.06.2003
6-4/12 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 28.06.2004
6-4/3 Kohtla-Järve Kunstide Kool 22.12.2010
6-4/25 Kohtla-Järve Lasteaed Punamütsike 26.11.2004
6-4/2 Kohtla-Järve Lasteaed Tuhkatriinu 11.03.2005
6-4/5 Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 17.08.2011
6-4/9 Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 08.10.2004
6-4/7 Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium 11.06.2007
6-4/8 Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 22.06.2004
6-17/34 Kolga Keskkool 07.11.2002
6-17/2 Kolga Lasteaed 01.10.2009
6-14/9 Kolga-Jaani Põhikool 01.10.2004
6-16/26 Kolkja Põhikool 29.06.2009
6-16/27 Kolkja Raamatukogu 19.06.2009
6-10/9 Kõlleste Kultuuriselts Siug 22.04.2004
6-7/2 Kõmsi Lasteaed-algkool 12.03.2008
6-4/2 Koolieelne Lasteasutus Põngerjas 25.09.2009
6-9/3 Koonga Lasteaed Naksitrallid 28.09.2009
6-9/15 Koonga Põhikool 09.04.2008
6-16/3 Koosa Noorteklubi 30.04.2012
6-3/3 Kõpu Internaatkool 17.09.2008
6-14/1 Kõpu Põhikool 03.02.2006
6-1/13 Korporatsioon Arminia Dorpatensis 12.06.2002
6-1/36 Korporatsioon Filiae Patriae 09.12.2002
6-1/4 Korporatsioon Indla 21.02.2005
6-2/10 Korporatsioon Tehnola Vilistlaskogu 05.02.2009
6-16/40 Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas 02.12.2004
6-9/1 Korvpalliklubi Pärnu MTÜ 17.02.2007
17-0/12 Kose Gümnaasium 16.06.2000
17-0/5 Kostivere Kool 08.06.2000
15-1/2 Krabi Põhikool 27.06.2002
6-10/1 Krootuse Põhikool 23.02.2009
15-0/21 Kuldre Kool 01.12.2000
6-7/6 Kullamaa Keskkool 16.06.2004
6-2/24 Kultuuriministeerium 10.12.2010
6-2/10 Kunstihariduse Ühing 06.03.2003
6-6/1 Kunstikoolide Esinduskogu 03.03.2011
6-16/34 Kureküla Raamatukogu 22.06.2009
6-6/26 Kuremaa Lasteaed-Algkool 21.06.2004
6-12/1 Kuressaare Ametikool 29.06.2009
6-12/8 Kuressaare Gümnaasium 29.12.2005
12-1/13 Kuressaare Vanalinna Kool 12.12.2001
6-6/1 Kurista Lasteaed Karukell 15.02.2008
6-2/15 Kuulmispuudega Laste Õpetajate Selts 30.06.2011
6-16/19 Külitse Raamatukogu 28.06.2009
6-3/2 Kärdla Kultuurikeskus 05.09.2008
3-1/2 Kärdla Linnaraamatukogu 02.03.2001
6-3/3 Kärdla Linnavalitsus 06.11.2010
6-3/1 Kärdla Sotsiaalkeskus 19.10.2010
3-1/1 Kärdla Ühisgümnaasium 02.03.2001
6-3/2 Kärla Lasteaed 09.11.2010
12-1/8 Kärla Põhikool 25.04.2001
6-14/8 Kärstna Kool 31.03.2003
6-11/2 Käru Põhikool 22.08.2012
15-0/1 Kääpa Põhikool 17.02.2000
16-1/1 Laeva Põhikool 04.09.2001
6-17/7 Lagedi Põhikool 18.11.2002
14-1/18 Lahmuse Kool 20.01.2003
6-6/39 Laiuse Põhikool 11.01.2005
6-6/1 Laiuse Raamatukogu 28.09.2010
6-2/35 Lasnamäe Gümnaasium 18.09.2008
6-2/16 Lasnamäe Vene Gümnaasium 06.09.2007
6-2/1 Lasteaed Kajakas 04.01.2012
6-6/3 Lasteaed Linnutaja 30.12.2010
6-6/4 Lasteaed Mari 05.04.2007
6-17/1 Lasteaed Taaramäe 07.04.2007
6-2/38 Lastekaitse Liit 09.10.2003
6-15/3 Lasva Tervisespordi Selts 16.09.2004
6-3/1 Lauka Põhikool 15.03.2007
6-5/3 Laupa Põhikool 09.10.2008
6-15/2 Leeloselts 19.11.2010
6-14/7 Leie Põhikool 27.02.2008
6-12/5 Leisi Keskkool 21.02.2005
6-9/8 Libatse Lasteaed-algkool 13.11.2003
6-7/1 Lihula Gümnaasium 12.09.2006
6-7/2 Lihula Muusika- ja Kunstikool 05.12.2006
6-2/40 Liivalaia Gümnaasium 17.11.2003
6-16/25 Liivi Muuseum 16.08.2009
6-1/15 Lille Maja 06.02.2003
6-1/22 Loesje Eesti 25.05.2004
6-16/4 Lohkva Lasteaed 01.12.2010
6-16/35 Lohkva Raamatukogu 22.06.2009
6-4/6 Lohusuu Põhikool 14.12.2006
6-17/3 Loksa Gümnaasium 08.10.2010
6-5/3 Lokuta Lasteaed 17.12.2010
6-17/7 Loo Keskkool 13.06.2008
6-2/2 Loodushariduse Ühendus Fenolo 18.02.2008
6-1/2 Looduskaitseühing 'Kotkas' 19.02.2002
6-8/3 Loominguline Selts ATHENA MAJA 05.04.2011
6-9/2 Lõpe Põhikool 12.12.2012
6-16/1 Luke Mõis SA 14.05.2008
6-16/21 Luke Raamatukogu 17.07.2009
6-1/2 Lustivere Põhikool 08.03.2001
6-6/8 Luua Metsanduskool 04.03.2002
6-16/4 Luunja Keskkool 12.06.2012
6-16/29 Luunja Raamatukogu 25.06.2009
6-4/7 Lüganuse Keskkool 22.06.2004
6-13/2 Lüllemäe Põhikool 22.04.2004
6-12/3 Lümanda Põhikool 26.03.2002
6-16/48 Lähte Lasteaed 20.10.2009
6-16/47 Lähte Raamatukogu 12.11.2009
6-8/3 Lääne-Viru Rakenduskõrgkool 05.06.2002
6-7/4 Läänemaa Linnuklubi MTÜ 01.03.2005
6-7/12 Läänemaa Muuseum 08.10.2004
6-17/2 Maardu Gümnaasium 21.01.2005
6-12/2 Maausuliste Saarepealse Koda 25.06.2008
6-4/15 Maidla Põhikool 29.09.2004
6-2/11 Martensi Selts 26.07.2006
6-7/4 Matsalu Loodusfilmide Festival MTÜ 28.04.2004
6-2/42 Mauritiuse Instituut 29.09.2004
6-16/36 Meeksi Raamatukogu 29.06.2009
1-0/47 Meeskvartett Ur2kam 27.12.2000
6-16/37 Mehikoorma Põhikool 25.06.2009
6-16/38 Melliste Algkool-Lasteaed 22.06.2009
6-16/39 Melliste Raamatukogu 19.11.2009
6-15/3 Meremäe Kool 13.06.2005
6-2/35 Merivälja Kool 17.11.2009
6-9/2 Metsapoole Põhikool 03.02.2006
6-7/2 Metsküla Algkool 11.01.2005
6-2/26 Miikaeli Ühendus 15.12.2010
6-1/11 Miina Härma Gümnaasium 07.01.2003
6-10/4 Mikitamäe Kool 08.11.2004
6-15/11 Misso Kool 21.08.2002
6-1/13 mittetulundusühing Hea Algus 15.11.2007
6-1/45 MITTETULUNDUSÜHING ÖÖKULL 20.12.2004
6-1/23 Mittetulundusühing Balti Uuringute Instituut 16.10.2009
6-2/2 Mittetulundusühing Budismi Instituut 15.09.2005
6-2/1 Mittetulundusühing Cleantech Estonia 03.02.2010
6-14/15 Mittetulundusühing Dokumendihaldurite Ühing 26.09.2008
6-2/1 Mittetulundusühing Dormitorium 13.01.2009
6-2/6 Mittetulundusühing EBS Üliõpilasesindus 24.01.2011
6-2/29 Mittetulundusühing Eesti Antarktika Ekspeditsioonid 14.10.2004
6-2/11 Mittetulundusühing Eesti Digikeskus 29.05.2012
6-2/33 Mittetulundusühing Eesti Disainikeskus 12.10.2009
6-2/19 Mittetulundusühing Eesti Fotopärand 28.12.2011
6-2/13 Mittetulundusühing Eesti Instituut 20.07.2010
6-2/22 Mittetulundusühing Eesti Majandusteaduse Selts 09.06.2005
1-1/22 mittetulundusühing Eesti Roheline Liikumine 12.11.2001
6-1/9 Mittetulundusühing Eesti Semiootika Selts 05.03.2004
6-2/36 Mittetulundusühing EESTI TEGEVUSTERAPEUTIDE LIIT 24.11.2009
6-2/7 Mittetulundusühing ELSA Estonia 18.02.2004
6-2/20 Mittetulundusühing Evald Okase Muuseum 06.06.2005
6-14/6 Mittetulundusühing Evestuudio 07.12.2010
6-1/27 Mittetulundusühing GLOBE Eesti 27.12.2010
6-16/2 Mittetulundusühing Haaslava Meeskoor 04.03.2012
6-2/23 mittetulundusühing Helisevad Orelid 08.05.2009
6-2/12 Mittetulundusühing I Studium 31.10.2006
6-4/4 Mittetulundusühing Inimese Arengu Keskus 14.07.2006
6-1/56 Mittetulundusühing Iseseisev Elu 09.12.2004
1-1/2 mittetulundusühing Iseseisvad Konsultandid 05.01.2001
6-2/4 mittetulundusühing JO-LE-MI 13.02.2012
6-2/5 Mittetulundusühing KAE Kool 05.08.2011
6-1/12 mittetulundusühing Korp! Sakala Vilistlaskogu 30.09.2010
2-1/26 Mittetulundusühing Kuljus Klubi 20.11.2001
6-6/2 mittetulundusühing Kunstijüngrid 13.04.2011
6-1/26 mittetulundusühing Lasteaed Väike Pauline 23.12.2010
2-1/13 Mittetulundusühing Lastekeskus Tähetorn 10.07.2001
6-2/30 Mittetulundusühing Loomekoda 21.12.2010
6-1/25 Mittetulundusühing Loovkeskus 04.11.2002
6-7/3 Mittetulundusühing Läänemaa Kunstivara 24.11.2003
6-2/13 Mittetulundusühing Maarjamaa Haridusselts 27.05.2011
6-2/14 Mittetulundusühing Open Space Estonia 04.09.2012
6-2/21 Mittetulundusühing Õpetajate Ühenduste Koostöökoda 19.11.2012
6-1/13 Mittetulundusühing Peipsi Koostöö Keskus 12.06.2006
6-2/25 Mittetulundusühing Pelgulinna Lastekaitse Keskus 25.06.2003
6-1/7 mittetulundusühing Perekasvatuse Instituut 01.03.2005
6-2/20 mittetulundusühing Ridamus 26.04.2004
6-1/11 mittetulundusühing Robootika 05.10.2010
6-1/2 Mittetulundusühing Tartu Kultuuritehas 16.03.2012
6-1/3 Mittetulundusühing Tartu Noortevolikogu 13.02.2009
6-1/24 mittetulundusühing Tartu Saksa Kultuuri Instituut 02.12.2005
6-1/36 mittetulundusühing Tartu Vibuklubi 19.11.2003
6-1/21 mittetulundusühing Teadusbuss 07.12.2010
6-17/4 Mittetulundusühing Teaduslugu 09.11.2012
6-2/33 Mittetulundusühing TTÜ ÜLIÕPILASKÜLA 28.12.2010
6-1/8 Mittetulundusühing Vahvatants 28.02.2005
6-17/2 Mittetulundusühing Vinta-Vänta Noortelaager 16.08.2012
6-1/13 Mittetulundusühing Värske Rõhk 01.10.2009
6-2/5 Mittetulundusühing Wikimedia Eesti 20.02.2012
6-14/13 Mõisaküla Kool 11.08.2008
6-2/29 Moldova Kultuuriselts LUCEAFARUL 28.08.2009
6-2/16 Moldova-Rumeenia Kogukond Eestis CASA MARE 30.06.2011
6-15/9 Mõniste Kool 14.12.2005
6-2/29 MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus 05.08.2008
6-2/7 MTÜ Eesti Rahvatantsuansamblite Liit 19.01.2011
6-2/9 MTÜ Fenno-Ugria Asutus 14.02.2011
6-17/3 MTÜ Linnalabor 11.05.2007
1-1/26 MTÜ Loodusajakiri 07.12.2001
6-1/32 MTÜ Noored Toredate Mõtetega 15.05.2003
6-8/1 MTÜ Noorteteater Jabloko 08.02.2011
1-0/41 MTÜ Pendix Klubi 23.10.2000
6-14/3 MTÜ Rahvusliku Ehituse Selts 14.10.2009
6-2/12 MTÜ Tallinna Teadlaste Maja 11.05.2011
6-15/4 MTÜ Toetuskeskus Meiela 09.12.2011
6-1/10 MTÜ Uus Teater 14.12.2012
6-14/14 MTÜ Vileri 05.09.2008
6-12/6 Muhu Muuseum 25.02.2005
6-12/2 Muhu Põhikool 23.01.2003
6-17/20 Munitsipaallasteasutus VIIMSI LASTEAIAD 16.09.2002
6-12/4 Mustjala Lasteaed-Põhikool 10.02.2005
6-6/5 Mustvee Gümnaasium 19.12.2008
6-6/5 Mustvee Vene Gümnaasium 27.10.2004
6-2/24 Muusikaline Noorus Eestis 01.06.2004
6-11/4 Märjamaa Gümnaasium 14.04.2003
6-11/1 Märjamaa Lasteaed Pillerpall 10.03.2010
6-11/2 Märjamaa Muusika- ja Kunstikool 19.04.2011
6-2/17 Naiskodukaitse 30.03.2004
6-1/5 Naiskoor EMAJÕE LAULIKUD 07.03.2006
6-4/21 Narva 6.Kool 22.10.2004
6-4/16 Narva Eesti Gümnaasium 28.09.2004
6-4/6 Narva Humanitaargümnaasium 27.05.2004
6-4/2 Narva Kesklinna Gümnaasium 12.02.2002
6-4/6 Narva Keskraamatukogu 06.06.2007
6-4/4 Narva Koorikool 02.09.2008
4-1/17 Narva Kreenholmi Gümnaasium 07.12.2001
6-4/4 Narva Kutseõppekeskus 09.04.2007
6-4/4 Narva linna Sotsiaalabiamet 29.12.2010
6-4/1 Narva Linnavalitsus 04.04.2007
6-4/2 Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond 21.02.2012
6-4/2 Narva Muuseum 09.03.2004
6-4/8 Narva Noortekeskus 11.12.2007
6-4/5 Narva Õigeusu Humanitaarkool 19.05.2004
6-4/2 Narva Paju Kool 05.04.2007
6-4/6 Narva Peetri Kool 08.11.2005
4-1/15 Narva Pähklimäe Gümnaasium 30.11.2001
6-4/5 Narva Soldino Gümnaasium 11.04.2007
6-4/3 Narva Täiskasvanute Kool 04.09.2008
6-4/6 Narva Vanalinna Riigikool 02.10.2002
6-17/4 Neeme Kool 14.02.2008
6-17/2 Neeme Rahvamaja 28.02.2008
6-8/3 Neeruti Selts MTÜ 31.05.2004
6-16/20 Nõgiaru Lasteaed 19.06.2009
6-16/20 Nõgiaru Raamatukogu 09.03.2003
6-16/13 Nõo Põhikool 30.09.2004
6-16/7 Nõo Reaalgümnaasium 19.09.2004
6-7/27 Nõva Põhikool 20.12.2004
6-2/21 Nukufilmi Lastestuudio 08.06.2005
6-2/17 NYYD Grupp MTÜ 17.04.2003
6-17/8 Õie Lasteaed 05.08.2008
6-14/10 Olustvere Põhikool 16.05.2008
6-14/11 Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool 29.05.2008
6-10/1 Orava Põhikool 19.01.2010
6-2/19 Orienteerumisklubi Nõmme 25.05.2005
2-1/11 Orienteerumisklubi Orion 21.04.2001
6-12/6 Orissaare Gümnaasium 19.09.2003
6-17/2 Oru Lasteaed Mesimumm 11.09.2011
6-17/16 Oru Põhikool 25.09.2002
6-2/16 Osaühing Allfilm 12.03.2009
6-2/8 Osaühing EBS Education 22.01.2009
6-2/14 Osaühing Eesti Joonisfilm 09.03.2009
6-1/29 osaühing Filosoft 10.03.2003
6-8/4 Osaühing Muusikakool Rajaots 25.11.2010
6-4/1 Osaühing Õppekeskus Intellekt 21.01.2010
6-1/4 Osaühing Õppekeskus N.O.R.T. 04.06.2009
6-5/5 Osaühing Saarakiri 03.10.2005
6-2/22 osaühing Tallinnfilm 31.12.2010
6-6/2 Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 04.02.2003
15-1/5 Osula Põhikool 12.04.2004
6-13/2 Otepää Gümnaasium 14.05.2007
6-2/28 OÜ ELIKO Tehnoloogia Arenduskeskus 12.09.2005
6-2/35 OÜ Institute for European Studies 02.11.2005
6-17/2 OÜ Ligestman, Eralasteaed Tibu30.01.2010
6-2/8 OÜ Naba 27.01.2011
6-1/24 OÜ SENSUS ETC 11.09.2002
6-1/34 OÜ Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus 30.12.2009
6-1/27 OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus 19.10.2009
6-1/20 OÜ Tartu Ülikooli Raamatupood 14.10.2009
6-17/1 OÜ Uus Kool 25.07.2012
6-17/12 Padise Muuseumi SA 31.12.2010
6-17/9 Padise Põhikool 25.03.2002
6-17/7 Padise Vallavalitsus 30.08.2006
6-5/4 Paide Avatud Noortekeskus 29.12.2010
6-5/1 Paide Gümnaasium 03.01.2005
6-5/2 Paide Linnavalitsus 30.12.2010
6-5/6 Paide Sookure Lasteaed 11.05.2006
6-5/3 Paide Täiskasvanute Keskkool 20.06.2002
6-5/3 Paide Valla Lasteaed-Kool 10.11.2011
6-5/1 Paide Ühisgümnaasium 09.04.2007
6-9/4 Paikuse Lasteaed Mesimumm 04.06.2004
9-1/10 Paikuse Põhikool 28.11.2001
6-14/7 Paistu Kool 10.02.2003
6-3/2 Palade Loodushariduskeskus 24.04.2012
6-3/1 Palade Põhikool 28.02.2008
6-6/12 Palamuse O Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum 13.09.2002
6-17/11 Paldiski Gümnaasium 03.06.2002
6-7/1 Palivere Põhikool 04.02.2010
6-5/4 Peetri Kool 05.09.2012
6-17/1 Peetri Lasteaed-Põhikool 28.05.2009
6-2/4 Pelgulinna Gümnaasium 12.01.2005
6-2/6 Pelguranna Lasteaed 20.01.2009
13-1/1 Pikasilla Algkool 08.03.2001
17-0/28 Pikavere Lasteaed-Algkool 27.12.2000
6-15/13 Pimedate Infoühing Helikiri 12.11.2002
6-2/5 Pirgu MTÜ 31.01.2007
6-2/6 Pirita Majandusgümnaasium 23.02.2007
2-1/3 Pirita Vaba Aja Keskus 26.01.2001
6-2/15 Põhja-Eesti Pimedate Ühing 06.09.2010
6-1/9 Poliitikauuringute Keskus PRAXIS 31.07.2007
6-6/3 Põltsamaa Ametikool 03.04.2008
6-6/4 Põltsamaa Ühisgümnaasium 15.10.2008
6-8/1 Põlula Põhikool 31.03.2003
6-10/1 Põlva Lasteaed Mesimumm 24.03.2008
6-10/2 Põlva Linnavalitsus 20.12.2010
6-10/1 Põlva Ühisgümnaasium 03.01.2005
6-10/1 Põlvamaa Lasteaedade ainesektsioon 20.01.2011
6-17/9 Prangli Põhikool 22.11.2004
6-1/1 Prantsuse Teaduslik Instituut 27.02.2008
6-1/4 Projekt Juhhui 18.07.2008
6-1/1 Projekt Nikolai Roerichi virtuaalne muuseum 10.01.2003
6-2/14 ProtoBios OÜ 16.04.2008
6-16/25 Puhja Gümnaasium 10.03.2003
6-14/10 Puiatu Lasteaed-Kool 01.10.2004
6-15/3 Puiga Põhikool 18.11.2003
6-6/36 Puurmani Gümnaasium 11.11.2004
6-6/3 Puurmani Lasteaed Siilipesa 25.04.2011
6-2/13 Püha Miikaeli Kolleegium SA 31.08.2007
6-13/1 Pühajärve Põhikool 17.01.2005
6-17/10 Püünsi Kool 09.06.2004
6-5/2 Päinurme Internaatkool 05.02.2004
6-1/26 Pärandkoosluste Kaitse Ühing 13.09.2002
6-14/6 Päri Lasteaed 27.02.2008
6-9/4 Pärnu Hansagümnaasium 14.10.2009
6-9/7 Pärnu Kastani Lasteaed 02.04.2008
6-9/3 Pärnu Kesklinna Lasteaed 17.09.2007
6-9/14 Pärnu Kesklinna Tenniseklubi 23.09.2002
6-9/8 Pärnu Koidula Gümnaasium 27.03.2006
6-9/7 Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 08.12.2004
6-9/4 Pärnu Kunstide Maja 08.02.2006
6-9/11 Pärnu Kunstikool 04.04.2008
6-9/6 Pärnu Lasteaed Kelluke 14.04.2008
6-9/14 Pärnu Lasteaed Mai 07.04.2008
6-9/2 Pärnu Lasteaed Pillerpall 06.05.2009
6-9/13 Pärnu Lasteaed Päikesejänku 04.04.2008
6-9/4 Pärnu Lasteaed Pöialpoiss 03.07.2008
6-9/9 Pärnu Lasteaed Trall 10.04.2008
6-9/1 Pärnu Liblika tänava Lasteaed 20.01.2006
6-9/7 Pärnu Linna Spordikool 06.11.2003
6-9/3 Pärnu Linnavalitsus 28.10.2010
6-9/10 Pärnu Männipargi Lasteaed 03.04.2008
6-9/3 Pärnu Ooperiselts 03.10.2003
6-9/3 Pärnu Õppenõustamiskeskus 02.02.2006
6-9/2 Pärnu Raeküla Kool 21.08.2007
6-9/3 Pärnu Raeküla Lasteaed 04.04.2008
6-9/17 Pärnu Saksa Tehnoloogiakool 13.06.2008
6-9/1 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 07.02.2005
6-9/12 Pärnu Tammsaare Lasteaed 03.04.2008
6-9/16 Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 09.06.2008
6-9/6 Pärnu Vanalinna Põhikool 20.12.2004
6-9/1 Pärnu Vene Gümnaasium 22.02.2011
6-9/4 Pärnu Ühisgümnaasium 11.06.2003
6-9/1 Pärnu Ülejõe Gümnaasium 03.03.2008
6-9/8 Pärnu Ülejõe Lasteaed 03.04.2008
6-9/9 Pärnumaa Kurtide Ühing 19.10.2006
6-9/8 Pärnumaa Kutsehariduskeskus 21.12.2004
6-17/17 Raasiku Põhikool 09.12.2004
6-17/11 Raasiku Rahvamaja 05.09.2005
6-1/25 Rahvakultuuri Keskus 14.12.2010
6-2/35 Rahvakunsti Klubi 04.10.2004
6-2/7 Rahvakunstiselts Leigarid MTÜ 09.02.2005
6-1/28 Rahvatantsuansambel Tarbatu 25.09.2002
6-1/24 Rahvusarhiiv 12.11.2009
6-8/2 Rakke Gümnaasium 23.01.2012
6-8/6 Rakke Valla Hariduse Selts MTÜ 13.09.2005
6-8/2 Rakvere Gümnaasium 17.01.2005
6-8/8 Rakvere Lasteaed Triin 15.12.2004
6-8/1 Rakvere Linna Algkool 03.01.2012
6-8/2 Rakvere Muusikakool 14.03.2006
6-8/3 Rakvere Põhikool 25.06.2008
6-8/4 Rakvere Reaalgümnaasium 18.10.2002
8-1/9 Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium 02.01.2002
6-7/5 Rannarootsi Muuseum 12.10.2005
6-16/2 Rannu Keskkool 22.03.2004
6-16/42 Rannu Raamatukogu 03.07.2009
6-11/1 Rapla Lasteaed Kelluke 01.02.2005
6-11/1 Rapla Muusikakool 22.01.2009
6-11/7 Rapla Täiskasvanute Gümnaasium 24.11.2004
6-11/1 Rapla Vesiroosi Gümnaasium 09.06.2008
6-11/6 Rapla Ühisgümnaasium 17.11.2004
6-2/16 Ratsaspordiklubi Caballus 01.12.2004
6-7/11 Raudteemuuseum 26.07.2004
6-1/18 Ravimiamet 22.10.2009
6-1/32 Reboot OÜ 30.12.2010
6-2/8 REC Estonia 26.02.2003
6-5/9 Retla Kool 13.12.2002
6-7/23 Ridala Põhikool 09.12.2004
6-2/22 Riigi Infosüsteemi Amet infoturbeintsidentide käsitlemise osakond 05.12.2012
6-1/40 Riigikohus 28.09.2004
6-17/14 Risti Põhikool 07.10.2004
6-2/19 Ristiku Põhikool 12.08.2008
6-2/30 Rocca al Mare Kooli AS 28.08.2009
6-16/14 Roiu Raamatukogu 10.06.2009
6-16/1 Rollimänguselts Uruk-hai 29.04.2010
16-0/19 Rõngu Keskkool 19.05.2000
6-16/5 Rõngu Lasteaed 31.03.2005
6-5/6 Roosna-Alliku Põhikool 30.09.2002
6-2/12 ROOTSI KEELE ÕPETAJATE SELTS 22.02.2005
6-15/1 Rõuge Põhikool 14.01.2005
6-3/1 Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool 06.02.2012
17-0/24 Ruila Põhikool 23.01.2002
6-10/5 Räpina Aianduskool 04.06.2002
10-98/16 Räpina Vabahariduse Ühendus 21.11.2000
6-14/3 SA Ugala Teater 23.09.2010
6-9/7 SA Uue Kunsti Muuseum 29.12.2010
6-12/1 Saaremaa klassiõpetajate ainesektsioon 30.03.2010
6-12/4 Saaremaa Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing 24.11.2004
6-6/3 Sadala Põhikool 11.02.2003
6-6/24 Saduküla Lasteaed-Algkool 14.09.2004
6-14/6 Sakala Keskus 22.10.2010
6-17/3 Saku Gümnaasium 10.03.2006
6-16/40 Sangla Raamatukogu 22.06.2009
6-17/3 Saue Gümnaasium 19.08.2005
6-17/5 Saue Muusikakool 11.05.2004
6-10/4 Saverna Põhikool 29.03.2004
6-15/5 Segarahvatantsurühm Kannel 04.12.2003
6-9/8 Seljametsa Lasteaed-Algkool 02.01.2011
1-1/28 Sihtasutus Archimedes 16.11.2001
6-17/6 Sihtasutus Autorihüvitusfond 08.11.2010
6-6/1 Sihtasutus Betti Alveri Muuseum 26.03.2007
6-2/3 Sihtasutus Eesti Mälu Instituut 05.01.2011
6-2/18 Sihtasutus Eesti Nägemispuuetega Inimeste Fond 08.04.2004
6-2/18 Sihtasutus Eesti Teadusagentuur 08.12.2011
2-1/24 Sihtasutus Eesti Teatri Agentuur 26.10.2001
6-1/1 Sihtasutus EKO Sihtkapital 06.01.2009
6-1/10 Sihtasutus Festivitas Canens 29.06.2009
6-1/24 Sihtasutus Geenikeskus 16.12.2010
6-2/14 Sihtasutus Innove 12.09.2007
6-1/22 Sihtasutus Iuridicum 16.10.2009
6-6/2 Sihtasutus Jõgeva Sport 18.04.2007
6-2/22 Sihtasutus Junior Achievement Eesti 22.05.2009
6-2/37 Sihtasutus KULTUURILEHT 17.09.2004
6-2/3 Sihtasutus Lutreola 22.02.2002
6-2/23 Sihtasutus Omanäolise Kooli Arenduskeskus 19.05.2004
6-2/18 Sihtasutus Õpilasmalev 13.05.2003
6-4/3 Sihtasutus Pro Narva 22.02.2002
6-1/30 SIHTASUTUS R-arhiiv 20.12.2010
6-17/1 Sihtasutus Rannarahva Muuseum 28.01.2008
6-2/8 Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL 19.03.2007
6-1/24 Sihtasutus Tartu Keskkonnahariduse Keskus 26.05.2004
6-1/16 sihtasutus Tartu Kultuurkapital 09.11.2010
6-1/28 Sihtasutus Tartu Loomemajanduskeskus 20.12.2010
6-1/14 Sihtasutus Tartu Rahvaülikool 08.10.2010
6-1/29 Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum 28.10.2009
6-1/19 Sihtasutus Teaduskeskus Ahhaa 05.06.2002
6-1/11 Sihtasutus Teater Vanemuine 18.12.2012
6-2/37 Sihtasutus Theatrum 20.12.2005
2-1/1 Sihtasutus UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon 04.01.2001
6-12/4 sihtasutus Ülikoolide Keskus Saaremaal 12.11.2010
6-6/2 Siimusti Lasteaed-Algkool 25.03.2005
6-6/2 Siimusti Lastekodu Metsatareke 07.03.2008
6-6/5 Siimusti Raamatukogu 27.05.2005
4-1/18 Sillamäe Eesti Põhikool 10.12.2001
6-4/1 Sillamäe Gümnaasium 01.03.2012
6-4/2 Sillamäe Vanalinna Kool 08.03.2006
6-16/3 Sillaotsa Kool 29.09.2010
6-11/1 Sillaotsa Talumuuseum 10.03.2003
6-9/12 Sindi Gümnaasium 15.05.2002
6-2/15 Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus 14.09.2012
6-15/4 Sõmerpalu Põhikool 11.11.2003
6-8/4 Sõmeru Põhikool 05.01.2007
6-4/1 Sonda Kool 21.01.2004
6-16/2 Spordiklubi Altia 29.03.2011
6-1/10 Spordiklubi DO 15.03.2005
6-2/8 Spordiklubi LSF Pronoking Team 22.03.2004
6-4/1 Spordiklubi Maletäht 01.06.2009
6-17/2 Studio Viridis Loodusharidus MTÜ 12.01.2006
6-9/2 Suigu Lasteaed-Algkool 10.04.2003
6-14/10 Suislepa Lasteaed-Algkool 04.06.2003
9-1/1 Surju Põhikool 02.01.2001
4-1/11 SVS-L Koolituskeskus 19.09.2001
6-14/1 Sürgavere Lasteaed-Põhikool 15.03.2007
6-9/5 Sütevaka Gümnaasiumi Toetajate Ühendus 07.12.2010
6-5/1 Särevere Lasteaed Kurepesa 27.01.2012
6-13/3 Taagepera Külaselts 17.02.2005
1-1/18 Taarausuliste ja Maausuliste Maavalla Koda 11.10.2001
6-17/5 Tabasalu Muusikakool 08.11.2010
6-17/9 Tabasalu Ühisgümnaasium 14.08.2008
6-6/8 Tabivere Gümnaasium 13.11.2003
6-7/3 Taebla Gümnaasium 17.02.2005
6-2/4 Taime Lasteaed 21.01.2009
6-2/37 Tallinna Arte Gümnaasium 10.11.2003
6-2/10 Tallinna Ehituskool 17.05.2010
6-17/15 Tallinna Golfiklubi MTÜ 14.12.2005
6-2/23 Tallinna Humanitaargümnaasium 18.12.2012
6-2/44 Tallinna Ju-Jutsu Klubi 18.10.2004
6-2/12 Tallinna Juhkentali Gümnaasium 02.08.2012
6-2/9 Tallinna Järveotsa Lasteaed 30.01.2009
6-2/20 Tallinna Kannikese Lasteaed 26.11.2010
6-2/11 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 30.03.2011
6-2/31 Tallinna Keskraamatukogu 22.09.2009
6-2/5 Tallinna Kivimurru Lasteaed 14.01.2009
6-2/32 Tallinna Koolijuhtide Ühendus 14.08.2008
6-2/34 Tallinna Kopli Ametikool 06.01.2011
6-2/50 Tallinna Kristiine Gümnaasium 23.11.2004
6-2/32 Tallinna Kuristiku Gümnaasium 08.10.2009
6-2/24 Tallinna Laagna Gümnaasium 19.08.2008
6-2/27 Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool 03.08.2009
6-2/39 Tallinna Lasteaed Pallipõnn 29.09.2004
6-2/47 Tallinna Lasteaed Pääsusilm 25.11.2004
6-2/2 Tallinna Lasteaed Vesiroos 09.01.2009
6-2/26 Tallinna Lepatriinu Lasteaed 16.06.2004
6-2/46 Tallinna Liivamäe Lasteaed 20.10.2004
6-2/8 Tallinna Lilleküla Gümnaasium 14.03.2006
6-2/3 Tallinna Linnamäe Lasteaed 07.02.2012
6-2/6 Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 28.02.2008
6-2/20 Tallinna Linnuklubi 06.06.2003
6-2/53 Tallinna Linnupesa Lasteaed 14.12.2004
6-2/38 Tallinna Loitsu Lasteaed 22.09.2004
6-2/4 Tallinna Mahtra Gümnaasium 19.02.2008
6-2/2 Tallinna Majanduskool 28.01.2010
6-2/37 Tallinna Mustakivi Lasteaed 17.10.2008
6-2/25 Tallinna Mustamäe Gümnaasium 16.06.2008
6-2/6 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 03.02.2005
6-2/2 Tallinna Mustjõe Gümnaasium 30.01.2012
6-2/21 Tallinna Muusikakeskkool 30.04.2009
6-2/34 Tallinna Muusikakool 15.09.2004
6-2/19 Tallinna Nõmme Gümnaasium 08.04.2009
6-2/8 Tallinna Nõmme Põhikool 22.04.2010
2-1/38 Tallinna Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing 02.01.2002
6-2/3 Tallinna Õismäe Gümnaasium 18.02.2008
6-2/22 Tallinna Õismäe Vene Lütseum 13.06.2008
6-2/28 Tallinna Paekaare Gümnaasium 22.11.2003
6-2/18 Tallinna Pelgulinna Rahvamaja 25.05.2005
6-2/15 Tallinna Polütehnikum 10.10.2002
6-2/20 Tallinna Prantsuse Lütseum 23.05.2008
6-2/10 Tallinna Rahumäe Põhikool 26.04.2012
6-2/12 Tallinna Ranniku Gümnaasium 02.04.2008
6-2/16 Tallinna Reaalkool 21.04.2008
6-2/13 Tallinna Saksa Gümnaasium 21.04.2008
6-2/23 Tallinna Sikupilli Keskkool 17.06.2008
6-2/17 Tallinna Teeninduskool 08.09.2011
6-2/39 Tallinna Tehnikagümnaasium 17.11.2008
6-2/1 Tallinna Tehnikakõrgkool 08.01.2007
6-2/24 Tallinna Tehnikaülikool 16.06.2005
2-1/33 Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor 19.11.2001
2-1/9 Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor 20.04.2001
6-2/53 Tallinna Tehnikaülikooli Geoloogia Instituut 18.12.2003
6-12/2 Tallinna Tehnikaülikooli Kuressaare Kolledz 01.07.2009
6-2/12 Tallinna Tehnikaülikooli Küberneetika Instituut 21.05.2007
6-2/21 Tallinna Tervishoiu Kõrgkool 11.06.2008
6-2/30 Tallinna Tondi Põhikool 07.08.2008
6-2/30 Tallinna Transpordikool 15.09.2003
6-2/7 Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium 06.03.2008
6-2/31 Tallinna Tööstushariduskeskus 28.08.2008
6-2/14 Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium 09.06.2011
6-2/11 Tallinna Ühisgümnaasium 31.03.2008
6-2/32 Tallinna Ülikool 13.04.2004
6-2/7 Tallinna Ülikooli Ajaloo Instituut 03.03.2010
6-2/31 Tallinna Ülikooli Akadeemiline Raamatukogu 15.09.2003
6-2/13 Tallinna Ülikooli Rahvusvaheliste ja Sotsiaaluuringute Instituut 12.12.2006
6-8/3 Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledz 15.05.2006
6-4/5 Tallinna Ülikooli Ökoloogia Instituut Kirde-Eesti osakond 21.08.2002
6-16/30 Tammistu Raamatukogu 18.08.2009
8-0/10 Tamsalu Gümnaasium 26.01.2000
1-1/19 Tantsuklubi Tango 01.10.2001
6-8/5 Tapa Erikool 07.12.2010
6-8/4 Tapa Gümnaasium 16.09.2008
6-2/25 Tarkade Koerte Klubi MTÜ 01.06.2004
6-1/20 Tartu Akadeemiline Kultuuri-ja Haridusühing 30.11.2010
6-1/4 Tartu Akadeemiline Meeskoor MTÜ 20.02.2002
6-1/8 Tartu Annelinna Gümnaasium 14.01.2003
6-1/34 Tartu Arvutiklubi 13.12.2002
6-1/30 Tartu Budoklubi MTÜ 11.10.2002
6-1/17 Tartu Descartes'i Lütseum 07.01.2003
16-0/26 Tartu Eksliibriseklubi 27.06.2001
6-1/26 Tartu Emajõe Kool 12.11.2009
6-1/17 Tartu Erahariduse Edendamise Selts 15.10.2009
6-1/9 Tartu Forseliuse Gümnaasium 07.01.2003
6-1/7 Tartu Giidide Ühing 10.07.2007
6-1/5 Tartu Herbert Masingu Kool 10.01.2003
6-1/8 Tartu I Muusikakool 25.10.2012
6-1/13 Tartu II Muusikakool 14.01.2003
6-1/9 Tartu Jaan Poska Gümnaasium 19.08.2011
6-16/1 Tartu Kalevi Jahtklubi 12.02.2004
1-1/27 Tartu Karlova Gümnaasium 12.11.2001
6-1/4 Tartu Katoliku Kool (MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskus) 02.04.2007
6-1/7 Tartu Kendoklubi 11.05.2010
6-1/18 Tartu Kesklinna Kool 16.01.2003
6-1/7 Tartu Kivilinna Gümnaasium 07.01.2003
6-1/19 Tartu Kommertsgümnaasium 10.01.2003
6-1/7 Tartu Kõrgem Kunstikool 18.11.2008
6-1/14 Tartu Kroonuaia Kool 13.01.2003
6-1/6 Tartu Kunstigümnaasium 11.01.2003
6-1/2 Tartu Kunstikool 06.03.2008
6-1/15 Tartu Kunstimuuseum 05.11.2010
6-1/4 Tartu Kurtide Spordiselts Kaar 06.03.2006
6-1/7 Tartu Kutsehariduskeskus 15.06.2009
6-1/3 Tartu Lasteaed Helika 07.04.2008
6-1/2 Tartu Lasteaed Hellik 04.01.2011
6-1/4 Tartu Lasteaed Kivike 03.03.2011
6-1/6 Tartu Lasteaed Lotte 22.04.2010
6-1/17 Tartu Lasteaed Midrimaa 10.11.2009
6-1/2 Tartu Lasteaed Mõmmik 06.02.2006
6-1/5 Tartu Lasteaed Piilupesa 16.02.2005
6-1/4 Tartu Lasteaed Ploomike 07.04.2010
6-1/12 Tartu Lasteaed Poku 10.05.2005
6-1/50 Tartu Lasteaed Ristikhein 30.11.2004
6-1/1 Tartu Lasteaed Sipsik 12.01.2010
6-1/19 Tartu Lasteaed Tõruke 19.11.2010
6-1/21 Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi 01.11.2005
6-1/48 Tartu Lastekunstikool 12.11.2004
6-1/31 Tartu Linnamuuseum 30.12.2010
6-1/13 Tartu Linnavalitsus 07.10.2010
6-1/1 Tartu Maarja Kool 17.01.2005
6-1/33 Tartu Mart Reiniku Kool 18.06.2003
1-1/17 Tartu Mänguasjamuuseum 19.09.2001
6-1/27 Tartu Noortekoor 13.09.2002
6-16/16 Tartu Observatoorium 18.10.2004
6-1/11 Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu 07.09.2009
6-1/8 Tartu Poistekoor ja neidudekoor Kurekell 13.04.2011
6-1/59 Tartu Päevakeskus Kalda 12.10.2004
6-1/2 Tartu Raatuse Gümnaasium 10.01.2003
6-1/21 Tartu Tamme Gümnaasium 15.01.2003
6-1/9 Tartu Tarbijanõustamis- ja Infokeskus 08.09.2010
6-1/27 Tartu Tervishoiu Kõrgkool 07.06.2004
6-1/25 Tartu Tähetorni Astronoomiaring 16.10.2009
6-1/12 Tartu Täiskasvanute Gümnaasium 07.01.2003
6-1/22 Tartu Veeriku Kool 21.01.2003
6-1/10 Tartu Vene Lütseum 12.09.2007
6-1/12 Tartu Ülikool 09.11.2007
6-1/31 Tartu Ülikool 12.11.2009
5-0/3 Tartu Ülikool Türi Kolledz 17.01.2002
6-1/21 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi MTÜ 19.10.2009
6-2/17 Tartu Ülikooli Eesti Mereinstituut 11.10.2010
6-1/1 Tartu Ülikooli Füüsika Instituut 24.01.2007
6-4/3 Tartu Ülikooli Narva Kolledz 05.04.2007
6-9/1 Tartu Ülikooli Pärnu Kolledz 19.05.2004
6-1/14 Tartu Ülikooli Teaduskool 08.05.2002
6-14/2 Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia 09.08.2010
6-1/35 Tartu Üliõpilasmaja MTÜ 25.08.2004
6-1/8 Tartu Üliõpilaste Looduskaitsering 12.02.2004
6-1/30 Tartumaa Kurtide Ühing 26.10.2009
6-16/7 Tartumaa Muuseum 05.01.2011
6-16/1 Tartumaa Skautide ja Gaidide Malev 27.02.2012
6-14/12 Tarvastu Gümnaasium 13.06.2008
6-1/35 Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis 02.09.2003
6-2/43 Tervise Arengu Instituut 24.11.2003
6-4/4 The Association of Castles and Museums around the Baltic Sea 24.03.2011
6-1/9 Tiigi Seltsimaja 29.10.2012
6-2/17 Tiigrihüppe Sihtasutus 21.05.2008
10-0/13 Tilsi Lastekodu 22.12.2000
6-10/8 Tilsi Põhikool 21.04.2004
6-4/6 Toila Gümnaasium 29.11.2011
6-4/2 Toila Muusika- ja Kunstikool 18.04.2008
6-9/18 Tootsi Lasteaed-Põhikool 12.06.2008
6-9/1 Tori Põhikool
6-12/4 Tornimäe Põhikool 10.04.2003
6-13/12 Tõrva Gümnaasium 09.12.2002
6-16/4 Tõrvandi Lasteaed Rüblik 11.05.2009
6-16/5 Tõrvandi Raamatukogu 16.04.2009
6-9/2 Tõstamaa Keskkool 01.04.2008
6-4/3 Tudulinna Põhikool 15.04.2004
6-17/11 Turba Gümnaasium 23.09.2008
6-5/2 Türi Kultuurimaja 09.04.2012
6-5/3 Türi Muusikakool 02.04.2012
6-5/1 Türi Põhikool 08.09.2011
6-5/1 Türi Vallavalitsus 14.10.2010
6-5/2 Türi Ühisgümnaasium 07.09.2011
6-16/13 Tähtvere Vallavalitsus 12.07.2006
6-14/4 Tääksi Põhikool 03.05.2004
6-8/1 Uhtna Põhikool 12.01.2009
6-16/43 Ulila Raamatukogu 21.07.2009
6-15/6 Urvaste Kool 23.09.2005
6-16/6 Uula Huvikeskus 02.06.2009
6-16/10 Uula Raamatukogu 01.06.2009
6-9/6 Uulu Põhikool 04.11.2003
6-8/4 Vaeküla Kool 08.12.2003
6-1/54 Vahtramägi Mäe-Kodu MTÜ 06.12.2004
6-17/7 Vaida Lasteaed Pillerpall 15.04.2005
6-17/5 Vaida Põhikool 02.08.2004
6-6/6 Vaimastvere Kool 01.10.2003
13-1/2 Valga Gümnaasium 30.04.2001
6-13/3 Valga Jaanikese Kool 14.08.2007
6-13/3 Valga Kaugõppegümnaasium 17.09.2004
6-13/1 Valga Lasteaed Buratino 02.01.2007
6-13/1 Valga Muusikakool 01.03.2004
13-1/4 Valga Põhikool 07.10.2001
6-13/1 Valga Vene Gümnaasium 30.03.2006
6-13/2 Valgamaa Kutsehaigete Ühing MTÜ 27.12.2010
6-13/2 Valgamaa Rahvakunsti ja Käsitöö Keskselts 29.10.2008
6-11/2 Valgu Põhikool 13.09.2007
6-16/29 Valguta Lasteaed-Algkool 28.08.2003
6-12/1 Valjala Põhikool 28.02.2007
6-11/10 Valtu Põhikool 24.11.2003
6-15/8 Vana-Antsla Kutsekeskkool 21.05.2002
6-2/16 Vana-Kalamaja Täiskasvanute Gümnaasium 29.09.2010
6-11/1 Vana-Vigala Põhikool 24.03.2004
6-2/43 Vanalinna Hariduskolleegium 06.10.2004
6-1/39 Vanemuise Selts 24.11.2003
6-16/1 Vapramäe - Vellavere - Vitipalu Sihtasutus 04.01.2006
6-16/2 Vara Põhikool 14.05.2008
6-16/10 Vara Valla Lastekaitse Ühing MTÜ 05.01.2006
9-1/7 Varbla Põhikool 13.12.2004
6-11/3 Varbola Lasteaed-Algkool 03.12.2007
6-16/15 Varnja Raamatukogu 04.06.2009
6-15/1 Varstu Keskkool 17.04.2003
6-15/8 Varstu Raamatukogu 24.10.2005
6-17/3 Vasalemma Lasteaed Sajajalgne 12.09.2011
6-17/1 Vasalemma Põhikool 10.01.2005
6-8/3 Vasta Kool 06.02.2012
10-1/1 Vastse-Kuuste Kool 22.01.2001
6-15/2 Vastseliina Internaatkool 22.03.2008
6-15/3 Vastseliina Muusikakool 18.11.2011
6-15/1 Vastseliina Vallavalitsus 05.11.2010
6-2/7 VAT Teater MTÜ 18.02.2003
6-7/3 Vatla Põhikool 18.03.2008
6-16/16 Vedu Raamatukogu 02.06.2009
6-11/3 Velise Kultuuri ja Hariduse Selts 30.07.2009
6-17/12 Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ 24.08.2005
2-1/19 Version Koolitus OÜ 26.09.2001
6-17/13 Veskitammi Lasteaed 27.12.2010
6-7/3 Vidruka Kool 16.03.2004
6-17/5 Vihasoo Lasteaed-Algkool 19.09.2003
6-17/3 Viimsi Keskkool 03.03.2008
6-17/1 Viimsi Kunstikool 19.01.2010
6-17/10 Viimsi Muusikakool 08.12.2010
6-14/1 Viiratsi Algkool 20.05.2002
6-14/1 Viljandi Gümnaasium 16.01.2012
6-14/7 Viljandi Huvikool 11.10.2006
6-14/4 Viljandi Jakobsoni Kool 17.01.2003
6-14/3 Viljandi Kaare Kool 03.10.2006
6-14/9 Viljandi Kesklinna Kool 22.11.2006
6-14/7 Viljandi Kultuuriselts Koit 04.12.2010
6-14/5 Viljandi Kunstikool 04.10.2006
6-14/1 Viljandi Lasteaed Karlsson 28.01.2008
6-14/3 Viljandi Lasteaed Krõll 05.02.2008
6-14/4 Viljandi Lasteaed Mesimumm 05.02.2008
6-14/5 Viljandi Lasteaed Midrimaa 05.02.2008
6-14/2 Viljandi Lasteaed Mängupesa 31.01.2008
6-14/7 Viljandi Lasteaed Männimäe 29.04.2004
6-14/3 Viljandi Linnaraamatukogu 05.05.2004
6-14/2 Viljandi Linnavalitsus 29.03.2012
6-14/2 Viljandi maakonna algõpetuse aineühendus 02.11.2011
6-14/1 Viljandi Muusikakool 17.02.2010
6-14/3 Viljandi Paalalinna Kool 21.01.2003
6-14/6 Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium 03.08.2004
6-14/5 Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühing 11.12.2007
6-14/8 Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool 14.04.2008
6-8/3 Vinni-Pajusti Gümnaasium 06.01.2010
6-7/1 Virtsu Kool 11.03.2008
6-14/9 Võhma Gümnaasium 17.04.2008
6-8/7 Vohnja Lasteaed-Algkool 06.10.2004
6-16/18 Võnnu Keskkool 02.06.2009
6-16/17 Võnnu Lasteaed Värvuke 03.06.2009
6-16/44 Võnnu Raamatukogu 22.06.2009
6-16/28 Võõpste Raamatukogu 30.06.2009
6-6/16 Voore Põhikool 11.05.2004
6-7/8 Vormsi Lasteaed-Põhikool 11.12.2008
6-15/1 Võru I Põhikool 18.01.2006
6-15/1 Võru Judoklubi REI 19.03.2011
6-15/2 Võru Järve Kool 18.06.2009
6-15/2 Võru Kesklinna Gümnaasium 15.03.2006
15-0/19 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 28.11.2000
6-15/2 Võru Kultuurimaja Kannel 01.11.2007
6-15/2 Võru Kunstikool 27.04.2011
6-15/3 Võru Lasteaed Okasroosike 17.08.2009
6-15/5 Võru Lasteaed Punamütsike 25.06.2009
6-15/4 Võru Lasteaed Päkapikk 14.07.2009
6-15/6 Võru Lasteaed Sõleke 22.06.2009
6-15/3 Võru Maavalitsus 20.11.2010
6-15/10 Võru Muusikakool 19.12.2007
6-15/1 Võru Spordikeskus SA 16.10.2007
6-15/7 Võru Spordikool 19.06.2009
6-15/8 Võru Täiskasvanute Gümnaasium 29.07.2009
6-15/8 Võrumaa Keskraamatukogu 19.12.2007
6-15/4 Võrumaa Kutsehariduskeskus 28.06.2005
8-1/7 Võsu Kool 27.11.2001
6-16/22 Välgi Raamatukogu 26.06.2009
17-1/26 Vääna Mõisakool 01.11.2001
6-2/20 Ühendus Eesti Elujõud 16.03.2008
6-15/1 Ühing Pikakannu kooli areng 30.08.2012
6-16/2 Ülenurme Gümnaasium 15.04.2009
6-16/1 Ülenurme Muusikakool 15.04.2009
6-16/3 Ülenurme Raamatukogu 24.04.2009
6-1/12 Üliõpilaskorporatsioon Amicitia 01.04.2002
6-16/45 Äksi Raamatukogu 22.06.2009
17-0/18 Ämari Põhikool 09.06.2004
6-14/2 Ämmuste Kool 16.05.2006
6-17/5 Ääsmäe Põhikool 10.05.2006
Kokku: 1088