VIKO instantsidega koolide nimekiri 01.01.2013

1	Adavere Põhikool
2	Aegviidu Kool
3	Alavere Põhikool
4	Anna Haava nimeline Pala Kool
5	Aravete Keskkool
6	August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
7	C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
8	DEMO kool
9	Eesti Kunstiakadeemia
10	Ehte Humanitaargümnaasium
11	Erakool Intellekt
12	Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool
13	Gustav Adolfi Gümnaasium
14	Haanja Kool
15	Haapsalu Linna Algkool
16	Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
17	Harmi Põhikool
18	Hugo Treffneri Gümnaasium
19	Hummuli Põhikool
20	Jakob Westholmi Gümnaasium
21	Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool
22	Jõgeva Täiskasvanute Keskkool
23	Jõhvi Gümnaasium
24	Jõhvi Vene Gümnaasium
25	Jäneda Kool
26	Järva-Jaani Gümnaasium
27	Kabala Lasteaed-Põhikool
28	Kadrina Keskkool
29	Kadrioru Saksa Gümnaasium
30	Kahtla Lasteaed-Põhikool
31	Karjamaa Gümnaasium
32	Kiviõli I Keskkool
33	Koeru Keskkool
34	Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
35	Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
36	Kolga-Jaani Põhikool
37	Krootuse Põhikool
38	Kullamaa Keskkool 
39	Kuremaa Lasteaed-Algkool
40	Laiuse Põhikool
41	Lasnamäe Gümnaasium
42	Laupa Põhikool
43	Leisi Keskkool
44	Lihula Gümnaasium
45	Merivälja Kool
46	Mustjala Lasteaed-Põhikool
47	Mustvee Gümnaasium
48	Mõisaküla Kool
49	Narva Täiskasvanute Kool
50	Neeme Algkool
51	Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
52	Orava Põhikool
53	Orissaare Gümnaasium
54	Paide Gümnaasium
55	Paide Ühisgümnaasium
56	Pelgulinna Gümnaasium
57	Pirita Majandusgümnaasium
58	Põltsamaa Ühisgümnaasium
59	Põlva Ühisgümnaasium
60	Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
61	Pärnu Saksa Tehnoloogiakool
62	Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
63	Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
64	Pärnu Vanalinna Põhikool
65	Pärnu Ülejõe Gümnaasium
66	Pärnumaa Kutsehariduskeskus
67	Rakke Gümnaasium
68	Rakvere Põhikool
69	Rakvere Reaalgümnaasium
70	Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium
71	Rapla Ühisgümnaasium
72	Risti Põhikool
73	Ristiku Põhikool
74	Roosna-Alliku Põhikool
75	Rõngu Keskkool
76	Saku Gümnaasium
77	Sindi Gümnaasium
78	Sonda Kool
79	Sõmerpalu Põhikool
80	Sõmeru Põhikool
81	Sürgavere Lasteaed-Põhikool
82	Tabasalu Ühisgümnaasium
83	Taebla Gümnaasium
84	Tallinna 1. Internaatkool
85	Tallinna Arte Gümnaasium
86	Tallinna Humanitaargümnaasium
87	Tallinna Kristiine Gümnaasium
88	Tallinna Laagna Gümnaasium
89	Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
90	Tallinna Mustamäe Gümnaasium
91	Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
92	Tallinna Ranniku Gümnaasium
93	Tallinna Saksa Gümnaasium
94	Tallinna Sikupilli Keskkool
95	Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
96	Tallinna Õismäe Gümnaasium
97	Tallinna Õismäe Vene Lütseum
98	Tallinna Ühisgümnaasium
99	Tallinna Ülikool
100	Tamsalu Gümnaasium
101	Tapa Gümnaasium
102	Tartu Annelinna Gümnaasium
103	Tartu Forseliuse Gümnaasium
104	Tartu Herbert Masingu Kool
105	Tartu Tamme Gümnaasium
106	Tartu Täiskasvanute Gümnaasium
107	Tarvastu Gümnaasium 
108	Tootsi Lasteaed-Põhikool
109	Turba Gümnaasium
110	Türi Põhikool
111	Uhtna Põhikool
112	Valga Vene Gümnaasium
113	Valguta Lasteaed-Algkool
114	Valjala Põhikool
115	Vana-Kalamaja Täiskasvanute Gümnaasium
116	Vasta Kool
117	Viljandi Jakobsoni Kool
118	Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium
119	Vinni-Pajusti Gümnaasium
120	Vormsi Lasteaed-Põhikool
121	Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
122	Võrumaa Kutsehariduskeskus
123	Vääna Mõisakool
124	Ääsmäe Põhikool