Suur Internetipäev Tartus Raekoja platsil

27. aprillil kell 12.00 - 15.00 on Tartu Raekoja platsil Eesti Interneti 10. sünnipäeva puhul Suur Internetipäev.

Kohal on Internetitelk ja -buss, kus kõik huvilised saavad arvutivõrgu võimalustega tasuta tutvuda. Korraldatakse Internetiteemalisi võistlusi ja viktoriine, nii noorematele kui vanematele on välja pandud toredad auhinnad ja julgematel on võimalus teadmistes võistelda linnaisade ning haridusametnikega. Oodata on ka üllatuskülalisi!

Tartu sõpruslinnast Tamperest kohale sõitnud ainulaadses Internetibussis ootavad külalisi arvutispetsialistid Soomest ja Eestist ning jagavad lahkelt selgitusi Interneti võimaluste kohta nii, et seda mõistavad ka vanaisad ja vanaemad. Samas toimub viktoriin ja peastarvutamise võistlus, osalejaid ootavad auhinnad.

Eesti Telefoni Internetitelgis on võimalik kasutada Eesti esimest Internetitelefoni Netifoni, teha ostusid e-poes. Kohal on e-piltnik (tee endast kohapeal pilt ja saada läbi Interneti sõbrale), samuti saab vabalt kasutada arvutit Internetis surfamiseks ja e-kirjade saatmiseks.

Taustaks mõnusat kevadist muusikat ja meeleolu, õhupallid ja sünnipäevatort.

Üritust korraldavad Haridusministeerium ja Tartu Linnavalitsus, toetavad EENet, Eesti Telefon ning Miksike ja tema sõbrad.

Lisainformatsioon:
Liina- Jaanika Seisler
HM suhtekorralduskonsultant