01. jaanuar 2009

EENeti serveris on 672 @lists.eenet.ee lõpulise aadressiga listi (postitusloendit),
mis on loodud 275 erinevale asutusele:

1. Alpiklubi Firn MTÜ (2 listi)
2. ASSITEJ Eesti Keskus (1 list)
3. Avatud Hariduse Liit Tartu Keskus (1 list)
4. C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium (1 list)
5. C.R.Jakobsoni nim Torma Põhikool (1 list)
6. EENet (34 listi)
7. Eesti Ajalooõpetajate Selts (1 list)
8. Eesti Akadeemiline Seksuoloogia Selts (2 listi)
9. Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus MTÜ (2 listi)
10. Eesti Elektroenergeetika Selts (2 listi)
11. Eesti Emakeeleõpetajate Selts (1 list)
12. Eesti Eripedagoogide Liit (1 list)
13. Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus (12 listi)
14. Eesti Inglise Keele Õpetajate Selts (1 list)
15. Eesti Jahispordi Liit (1 list)
16. Eesti Keemiaõpetajate Liit (1 list)
17. Eesti Kirjanduse Selts (1 list)
18. Eesti Koolimetsade Ühendus (2 listi)
19. Eesti Kunstiakadeemia (1 list)
20. Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing (1 list)
21. Eesti Logopeedide Ühing (5 listi)
22. Eesti Looduseuurijate Selts (1 list)
23. Eesti Looduskaitse Selts (1 list)
24. Eesti Loovteraapiate Ühing (1 list)
25. Eesti Maaülikool (3 listi)
26. Eesti Metsaselts MTÜ (1 list)
27. Eesti Noorsooprojekt MTÜ (1 list)
28. Eesti Noorsootöö Keskus (1 list)
29. Eesti Noorte Kultuuriprojekt MTÜ (1 list)
30. Eesti Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlike Ühingute Liit (3 listi)
31. Eesti Noorteühenduste Liit (14 listi)
32. Eesti Õpilasesinduste Liit (12 listi)
33. Eesti Ornitoloogiaühing (2 listi)
34. Eesti Planeerijate Ühing (1 list)
35. Eesti Põllumajandusmuuseum (1 list)
36. Eesti Punane Rist Jõgevamaa Selts (1 list)
37. Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing (5 listi)
38. Eesti Roheline Liikumine (8 listi)
39. Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts (1 list)
40. Eesti Semiootika Selts (2 listi)
41. Eesti Skautide Ühing (1 list)
42. Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm (1 list)
43. Eesti Teatrikriitikute Ühendus (1 list)
44. Eesti Tööõpetajate Selts (1 list)
45. Elva Gümnaasium (1 list)
46. Elva Harrastusteater (1 list)
47. Ennistuskoda Kanut (1 list)
48. Estonia Seltsi Segakoor MTÜ (1 list)
49. Euroscience MTÜ (1 list)
50. Euroülikool (1 list)
51. FIE Kaidi Kübar (1 list)
52. Haabersti Avatud Noortekeskus (1 list)
53. Haridus- ja Teadusministeerium (2 listi)
54. Harju MV haridusosakond (4 listi)
55. Harjumaa Noortekogu (2 listi)
56. Harmi Põhikool (1 list)
57. Hea Algus MTÜ (3 listi)
58. Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool (21 listi)
59. Hugo Treffneri Gümnaasium (1 list)
60. IAESTE Eesti (3 listi)
61. Ida-Viru MV haridus- ja kultuuriosakond (3 listi)
62. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (1 list)
63. Ilmatsalu Põhikool (1 list)
64. Iseseisev Elu MTÜ (1 list)
65. Jaan Künnapi Alpinismiklubi MTÜ (1 list)
66. Jaan Tõnissoni Instituut MTÜ (1 list)
67. Jakob Westholmi Gümnaasium (1 list)
68. Jalgpalliklubi FC Nõmme United (1 list)
69. Järva MV haridus- ja kultuuriosakond (1 list)
70. Jõelähtme Rahvamaja (1 list)
71. Jõgeva Gümnaasium (1 list)
72. Jõgeva Linnaraamatukogu (1 list)
73. Jõgeva Segarahvatantsurühm Kaaratsim (1 list)
74. Jõgeva Täiskasvanute Keskkool (1 list)
75. Jõgeva Ühisgümnaasium (1 list)
76. Junior Chamber International (1 list)
77. Käina Gümnaasium (1 list)
78. Kaitseliidu Kool (1 list)
79. Kärdla Ühisgümnaasium (1 list)
80. Kareda Vallavalitsus (2 listi)
81. Karksi Vallavalitsus (1 list)
82. Kassari Haridusselts (1 list)
83. Kesk-Eesti Noortekeskus SA (1 list)
84. Kiili Gümnaasium (7 listi)
85. Kirjandusfestival Prima Vista MTÜ (1 list)
86. Kohila Gümnaasium (1 list)
87. Korporatsioon Filiae Patriae (10 listi)
88. Kõrveküla Lasteaed (5 listi)
89. Korvpalliklubi Pärnu MTÜ (1 list)
90. Kultuurisõprade ühing Uus Noorus (1 list)
91. Lääne MV haridus- ja kultuuriosakond (3 listi)
92. Lääne-Viru Maavalitsus (1 list)
93. Lääne-Viru Rakenduskõrgkool (2 listi)
94. Lähte Ühisgümnaasium (4 listi)
95. Lasteaed Pääsusilm (1 list)
96. Lastekaitse Liit (1 list)
97. Lastekeskus Tähetorn (1 list)
98. Leisi valla rahvakultuuri Selts Leisi VäRKS (1 list)
99. Lihula Gümnaasium (1 list)
100. Liikumine Eesti Lapse Eest MTÜ (2 listi)
101. Loodusajakiri MTÜ (1 list)
102. Loovkeskus MTÜ (1 list)
103. Lüganuse Keskkool (1 list)
104. Lutreola SA (3 listi)
105. Luunja Keskkool (10 listi)
106. Maausuliste Saarepealse Koda (1 list)
107. Märjamaa Gümnaasium (2 listi)
108. Martensi Selts (3 listi)
109. Martna Jahiselts (1 list)
110. Matkaklubi Koomaklubi (1 list)
111. Meesteansambel Võta See (1 list)
112. Melliste Algkool-Lasteaed (3 listi)
113. Meremäe-Obinitsa Põhikool (1 list)
114. Merivälja Lasteaed (1 list)
115. Metsanoorte Ühendus MTÜ (3 listi)
116. Miina Härma Gümnaasium (3 listi)
117. Mittetulundusühing Avatud Vabariik (1 list)
118. Mittetulundusühing Eesti Alushariduse Juhtide Ühendus (1 list)
119. mittetulundusühing MUUSA (2 listi)
120. mittetulundusühing Rahvatantsuansambel Kajakas (8 listi)
121. Mittetulundusühing Tartu Õpilasesinduste Liit (2 listi)
122. MTÜ ELSA Estonia (9 listi)
123. MTÜ Elva Kammerkoor Solenne (1 list)
124. MTÜ Genialistide Klubi (1 list)
125. MTÜ Inimeseõpetuse Ühing (2 listi)
126. MTÜ Jalgpalliklubi FC Flora (3 listi)
127. MTÜ Kultuuritehas Polymer (1 list)
128. MTÜ O Ring Dageida Divers Club (1 list)
129. MTÜ Pendix Klubi (1 list)
130. MTÜ Persona (1 list)
131. MTÜ Tõrva Foorum (1 list)
132. MTÜ Urban Positive (1 list)
133. Naiskodukaitse (12 listi)
134. Narva Muuseum (3 listi)
135. Narva Soldino Gümnaasium (11 listi)
136. Neeme Rahvamaja (3 listi)
137. Nõmme Gümnaasium (1 list)
138. Nõo Reaalgümnaasium (2 listi)
139. Noorte Koolitus- ja Arenduskeskus MTÜ (1 list)
140. Noorteleht MTÜ (4 listi)
141. Mittetulundusühing Ökokratt (1 list)
142. Ökoskaudid MTÜ (1 list)
143. Omanäolise Kooli Arenduskeskus (4 listi)
144. Orissaare Gümnaasium (1 list)
145. OÜ Sensus (3 listi)
146. Paide Ühisgümnaasium (1 list)
147. Palamuse Gümnaasium (2 listi)
148. Pärnu Kadri Tänava Lasteaed (1 list)
149. Pärnu Koidula Gümnaasium (1 list)
150. Pärnu Linnavalitsuse Haridusosakond (34 listi)
151. Pärnu Loodusmaja (1 list)
152. Pärnu Poistelaulustuudio MTÜ (1 list)
153. Pärnu Raeküla Gümnaasium (1 list)
154. Pärnu Vanalinna Põhikool (1 list)
155. Pärnumaa Kutsehariduskeskus (1 list)
156. Pärnumaa Noorte Liit (1 list)
157. Pärnumaa Skautide ja Gaidide Malev (1 list)
158. Peetri Põhikool (1 list)
159. Peipsi Koostöö Keskus (4 listi)
160. Perekasvatuse Instituut MTÜ (1 list)
161. Põhjala Gaidide Malev MTÜ (3 listi)
162. Põltsamaa Ühisgümnaasium (2 listi)
163. Puhja Gümnaasium (1 list)
164. Puiatu Erikool (1 list)
165. Püünsi Põhikool (1 list)
166. Puurmani Gümnaasium (4 listi)
167. Rahvakunstiselts Leigarid MTÜ (3 listi)
168. Rahvatantsurühm Jandali (1 list)
169. Rakvere Gümnaasium (2 listi)
170. Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledž (1 list)
171. Rapla lasteaed Kelluke (4 listi)
172. Rapla Ühisgümnaasium (1 list)
173. Rapla Vesiroosi Gümnaasium (28 listi)
174. Raudna Põhikool (1 list)
175. Riikliku Looduskaitsekeskuse Ida-Viru regioon (1 list)
176. SA Maarja Küla (1 list)
177. Sihtasutus Tartu Rahvaülikool (6 listi)
178. SA Teaduskeskus AHHAA (1 list)
179. Saalihokiklubi Tallinna Kalev (1 list)
180. Saaremaa Ühisgümnaasium (1 list)
181. Sadala Põhikool (1 list)
182. Sihtasutus Kultuurileht (5 listi)
183. Sihtasutus Õpilasmalev (3 listi)
184. Sihtasutus Tartu Keskkonnahariduse Keskus (1 list)
185. Sillamäe Eesti Põhikool (1 list)
186. Sonda Põhikool (1 list)
187. Spordiklubi Koba (1 list)
188. Spordiklubi Saku Fortuna (1 list)
189. Taarausuliste ja Maausuliste Maavalla Koda (5 listi)
190. Tallinna 21. Kool (1 list)
191. Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium (3 listi)
192. Tallinna Haridusamet (2 listi)
193. Tallinna I Internaatkool (1 list)
194. Tallinna Indiaca Klubi MTÜ (1 list)
195. Tallinna Järveotsa Gümnaasium (2 listi)
196. Tallinna Kammerkoor MTÜ (4 listi)
197. Tallinna Kannikese Lasteaed (1 list)
198. Tallinna Laagna Gümnaasium (1 list)
199. Tallinna Lasteaed Kiikhobu (2 listi)
200. Tallinna Lasteaed Päikene (1 list)
201. Tallinna Lilleküla Gümnaasium (2 listi)
202. Tallinna Linnuklubi MTÜ (2 listi)
203. Tallinna Loitsu Lasteaed (1 list)
204. Tallinna Mardi Lasteaed (1 list)
205. Tallinna Muusikakeskkool (1 list)
206. Tallinna Nõmme Põhikool (1 list)
207. Tallinna Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing (3 listi)
208. Tallinna Paekaare Gümnaasium (1 list)
209. Tallinna Pedagoogiline Seminar (2 listi)
210. Tallinna Prantsuse Lütseum (2 listi)
211. Tallinna Reaalkool (2 listi)
212. Tallinna Tehnikakõrgkool (3 listi)
213. Tallinna Tõnismäe Reaalkool (1 list)
214. Tallinna Ülikool (4 listi)
215. Tallinna Ülikooli Akadeemiline Raamatukogu (5 listi)
216. Tallinna Vormsi Lasteaed (4 listi)
217. Tantsuklubi Sinilind (2 listi)
218. Tarkade Koerte Klubi MTÜ (2 listi)
219. Tartu Budoklubi MTÜ (1 list)
220. Tartu Descartes'i Lütseum (6 listi)
221. Tartu Giidide Ühing (1 list)
222. Tartu Herbert Masingu Kool (3 listi)
223. Tartu Kalevi Jahtklubi (1 list)
224. Tartu Karlova Gümnaasium (2 listi)
225. Tartu Kesklinna Kool (3 listi)
226. Tartu Kutsehariduskeskus (1 list)
227. Tartu Lasteaed Helika (3 listi)
228. Tartu Lasteaed Karoliine (3 listi)
229. Tartu Lasteaed Lotte (1 list)
230. Tartu Lasteaed Pääsupesa (1 list)
231. Tartu Lasteaed Päkapikk (2 listi)
232. Tartu Lasteaed Rukkilill (1 list)
233. Tartu Lasteaed Sass (2 listi)
234. Tartu Lastesõim Mesipuu (1 list)
235. Tartu Midrimaa Lasteaed (1 list)
236. Tartu MV haridus- ja kultuuriosakond (2 listi)
237. Tartu Noortekoor (1 list)
238. Tartu Õpilasesinduste Liit (1 list)
239. Tartu Raatuse Gümnaasium (3 listi)
240. Tartu Tervishoiu Kõrgkool (1 list)
241. Tartu Ülikool (4 listi)
242. Tartu Ülikooli Ajalooring MTÜ (1 list)
243. Tartu Ülikooli BG Loodusteadusliku hariduse lektoraat (3 listi)
244. Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia (1 list)
245. Tartu Üliõpilasmaja MTÜ (1 list)
246. Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis (2 listi)
247. Teatriteaduse Üliõpilaste Looz (1 list)
248. Tegusad Eesti Noored MTÜ (4 listi)
249. Tehnoloogia ja Ettevõtluse Arenduse Koda MTÜ (2 listi)
250. Tervise Arengu Instituut (3 listi)
251. Tiigrihüppe Sihtasutus (3 listi)
252. Tõrva Gümnaasium (2 listi)
253. Tsirguliina Keskkool (1 list)
254. Türi Gümnaasium (1 list)
255. Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus (2 listi)
256. Vaeküla Kool (1 list)
257. Valgamaa Noortekogu (1 list)
258. Valjala Põhikool (1 list)
259. Vana-Harju Skautide Malev (1 list)
260. Vändra Gümnaasium (1 list)
261. Vanemuise Tantsu- ja Balletikool (1 list)
262. Varstu Keskkool (1 list)
263. Versus Tiim MTÜ (1 list)
264. Viimsi Huvikeskus MTÜ (1 list)
265. Viimsi Keskkool (1 list)
266. Viljandi Lasteaed Midrimaa (1 list)
267. Viljandi Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing (1 list)
268. Viljandi Valuoja Põhikool (8 listi)
269. Viljandimaa Noortekeskus MTÜ (4 listi)
270. Vinni-Pajusti Gümnaasium (2 listi)
271. Võnnu Keskkool (2 listi)
272. Võru I Põhikool (3 listi)
273. Võru Kaitseväe Lahingukool (3 listi)
274. Võru Kesklinna Gümnaasium (1 list)
275. Võru Kreutzwaldi Gümnaasium (1 list)