Liste kasutavate asutuste nimekiri 1.1.2017

1. Aakre Lasteaed-Algkool (liste:1)
2. Abja Gümnaasium (liste:2)
3. Ala Rahvamaja (liste:1)
4. Alpiklubi Firn MTÜ (liste:2)
5. ASSITEJ Eesti Keskus (liste:1)
6. B. G. Forseliuse Selts (liste:2)
7. C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool (liste:1)
8. Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts (liste:1)
9. Eesti Akadeemiline Seksoloogia Selts (liste:2)
10. Eesti Elektroenergeetika Selts (liste:2)
11. Eesti Eripedagoogide Liit (liste:1)
12. Eesti Hindamise Ühing ESTES (liste:1)
13. Eesti Jahispordi Liit (liste:1)
14. Eesti Keemiaõpetajate Liit (liste:3)
15. Eesti Kirjanduse Selts (liste:1)
16. Eesti Klaveriõpetajate Ühing (liste:2)
17. Eesti Kliiniliste Psühholoogide Selts (liste:1)
18. Eesti Kodukaunistamise Ühendus (liste:2)
19. Eesti Koolimetsade Ühendus (liste:2)
20. Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing (liste:1)
21. Eesti Lastearstide Selts (liste:1)
22. Eesti Lavastajate Liit (liste:1)
23. Eesti Liitklasside Õpetajate professionaalne õpikogukond (liste:1)
24. Eesti Logopeedide Ühing (liste:6)
25. Eesti Looduseuurijate Selts (liste:1)
26. Eesti Looduskaitse Selts (liste:1)
27. Eesti Loovteraapiate Ühing (liste:1)
28. Eesti Maanteemuuseum (liste:1)
29. Eesti Maaülikool (liste:6)
30. Eesti Metsaselts (liste:4)
31. Eesti Metsaüliõpilaste Selts (liste:1)
32. Eesti Noorsootöö Keskus (liste:3)
33. Eesti Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlike Ühingute Liit (liste:4)
34. Eesti Oftalmoloogide Selts (liste:1)
35. Eesti Ornitoloogiaühing (liste:3)
36. Eesti Punane Rist Jõgevamaa Selts (liste:1)
37. Eesti Põllumajandusmuuseum (liste:1)
38. Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing (liste:10)
39. Eesti Rahva Muuseum (liste:1)
40. Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts (liste:12)
41. Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts (liste:1)
42. Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni Lõuna piirkond (liste:2)
43. Eesti tantsu- ja tsirkuseteraapia liit (liste:2)
44. Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm (liste:1)
45. Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus (liste:3)
46. Eesti Tehnoloogiakasvatuse Liit (liste:1)
47. Eesti Tööõpetajate Selts (liste:1)
48. Eesti Ulmeühing (liste:4)
49. Elva Gümnaasium (liste:1)
50. Emmaste Lasteaed Naksitrallid (liste:1)
51. Enok Sein (liste:1)
52. Estonia Seltsi Segakoor (liste:2)
53. Euroülikool (liste:1)
54. Haabersti Avatud Noortekeskus (liste:1)
55. Haapsalu Kutsehariduskeskus (liste:2)
56. Halliste Põhikool (liste:1)
57. Haridus- ja Teadusministeerium (liste:6)
58. Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (liste:34, sh EENet 20)
59. Haridusselts Tõrvik (liste:1)
60. Harju Koolijuhtide Ühendus (liste:1)
61. Harju Maavalitsus (liste:3)
62. Harjumaa emakeeleõpetajate ainekomisjon (liste:1)
63. Harjumaa Noortekogu (liste:1)
64. Harku Lasteaed (liste:6)
65. Harku Valla Lastekaitse Ühing (liste:1)
66. Harmi Põhikool (liste:1)
67. Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool (liste:1)
68. Hiiumaa Noorsootöö Keskus (liste:1)
69. Hugo Treffneri Gümnaasium (liste:1)
70. Hummuli Vallavalitsus (liste:1)
71. Häädemeeste Keskkool (liste:1)
72. Häädemeeste Suurküla mittetulundusühing (liste:1)
73. Ida-Viru Maavalitsus (liste:2)
74. Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu (liste:2)
75. Ilmatsalu Põhikool (liste:1)
76. Inimeseõpetuse Ühing (liste:2)
77. Inimõiguste Instituut (liste:2)
78. Jaan Künnapi Alpinismiklubi MTÜ (liste:1)
79. Jakob Westholmi Gümnaasium (liste:2)
80. Jalgpalliklubi FC Nõmme United (liste:11)
81. JALGPALLIKLUBI FCF (liste:5)
82. Johannes Käisi Selts (liste:2)
83. Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool (liste:1)
84. Junior Chamber International (liste:1)
85. Juuru Eduard Vilde Kool (liste:2)
86. Jõelähtme Rahvamaja (liste:1)
87. Jõgeva Linnaraamatukogu (liste:1)
88. Jõgeva Põhikool (liste:1)
89. Jõgeva Segarahvatantsurühm Kaaratsim (liste:1)
90. Jõgeva Täiskasvanute Keskkool (liste:1)
91. Jõgevamaa Gümnaasium (liste:1)
92. Jõhvi Gümnaasium (liste:1)
93. Jõhvi valla Gümnaasium (liste:2)
94. Järva Maavalitsus (liste:1)
95. Järva-Jaani Gümnaasium (liste:2)
96. Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused (liste:1)
97. Kaiu Põhikool (liste:3)
98. Kallavere Keskkool (liste:1)
99. Kanepi Gümnaasium (liste:2)
100. Kareda Vallavalitsus (liste:1)
101. Karu Lasteaed (liste:1)
102. Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut (liste:2)
103. Kehra Sotsiaalkeskus (liste:1)
104. Keila Ühisgümnaasium (liste:1)
105. Kesk-Eesti Noorsootöö Keskus (liste:1)
106. Keskkonnaamet (liste:2)
107. Keskkonnaklubide võrgustiku The Green Drinks Tartu haru (liste:1)
108. Kiili Gümnaasium (liste:25)
109. Kirjandusfestival Prima Vista MTÜ (liste:1)
110. Kiviõli Kunstide Kool (liste:1)
111. Kohila Gümnaasium (liste:1)
112. Korporatsioon Filiae Patriae (liste:17)
113. Kostivere Kool (liste:15)
114. Krabi Kool (liste:4)
115. Krootuse Lasteaed (liste:1)
116. Kuigatsi Raamatukogu (liste:1)
117. Kunstihariduse Ühing (liste:1)
118. Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed (liste:2)
119. Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed (liste:1)
120. Kurtna Kool (liste:11)
121. Kuuste Kool (liste:2)
122. Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas (liste:20)
123. Kõrveküla Põhikool (liste:1)
124. Käina Gümnaasium (liste:2)
125. Kärla Põhikool (liste:5)
126. Kärla Vallavalitsus (liste:1)
127. Lagedi Kool (liste:6)
128. Laiuse Põhikool (liste:1)
129. Lasteaed Pääsupesa (liste:1)
130. Lasteaed Taaramäe (liste:1)
131. Latokartanon Peruskoulu (liste:1)
132. Laupa Põhikool (liste:1)
133. Lihula Gümnaasium (liste:1)
134. Lihula Kultuurikeskus (liste:1)
135. Lille Maja (liste:1)
136. Lions-Klubi LC Tallinn Eesti 1 (liste:2)
137. Luunja Keskkool (liste:12)
138. Luunja Lasteaed Midrimaa (liste:1)
139. Lõuna-Läänemaa neidudekoor (liste:1)
140. Lähte Ühisgümnaasium (liste:7)
141. Lääne Maavalitsus (liste:1)
142. Lääne-Viru Maavalitsus (liste:1)
143. Lääne-Viru Rakenduskõrgkool (liste:2)
144. Läänemere linnade liidu UBC hariduskomisjon (liste:1)
145. Lüganuse Keskkool (liste:2)
146. Mahajaana Instituut (liste:1)
147. Mammaste Lasteaed ja Kool (liste:1)
148. Martensi Selts (liste:3)
149. Martna Jahiselts (liste:1)
150. Matkaklubi Koomaklubi (liste:1)
151. Melliste Algkool-Lasteaed (liste:4)
152. Miina Härma Gümnaasium (liste:2)
153. Mittetulundusühing Avatud Vabariik (liste:1)
154. Mittetulundusühing Eesti Alushariduse Juhtide Ühendus (liste:1)
155. Mittetulundusühing Eesti Disainikeskus (liste:4)
156. mittetulundusühing Eesti Roheline Liikumine (liste:7)
157. Mittetulundusühing Eesti Semiootika Selts (liste:2)
158. mittetulundusühing EESTI TEATRILIIT (liste:1)
159. Mittetulundusühing ELSA Estonia (liste:12)
160. Mittetulundusühing EUROSCIENCE EESTI (liste:1)
161. Mittetulundusühing FitStudio (liste:1)
162. mittetulundusühing Genialistide Klubi (liste:1)
163. mittetulundusühing Hea Algus (liste:4)
164. Mittetulundusühing Iseseisev Elu (liste:1)
165. Mittetulundusühing Jalgpallihaigla (liste:1)
166. Mittetulundusühing Lastekeskus Tähetorn (liste:1)
167. Mittetulundusühing Meelelahutusklubi Kuu (liste:2)
168. Mittetulundusühing MEIE MÄNGURÜHM (liste:5)
169. mittetulundusühing MUUSA (liste:2)
170. Mittetulundusühing Peipsi Koostöö Keskus (liste:4)
171. mittetulundusühing Rahvatantsuansambel Kajakas (liste:6)
172. Mittetulundusühing Robopro (liste:2)
173. Mittetulundusühing Saaremaa Kodukant (liste:2)
174. Mittetulundusühing Saarepiiga Koolitus (liste:1)
175. Mittetulundusühing Tartu Kultuuritehas (liste:2)
176. Mittetulundusühing Terra Maritima (liste:1)
177. Mittetulundusühing Tervisekoolitus (liste:1)
178. Mittetulundusühing Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla (liste:2)
179. Mittetulundusühing Õpetajate Ühenduste Koostöökoda (liste:5)
180. MTÜ Animaklubi Asashio (liste:1)
181. MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (liste:7)
182. MTÜ Eesti Lugemisühing (liste:1)
183. MTÜ Elva Kammerkoor Solenne (liste:1)
184. MTÜ ERKI Kammerkoor (liste:1)
185. MTÜ Häkkerikoda (liste:2)
186. MTÜ Koorilaulusõbrad (liste:1)
187. MTÜ Kultuuritehas Polymer  (liste:1)
188. MTÜ Loodusajakiri (liste:3)
189. MTÜ Matsalu Turism (liste:1)
190. MTÜ MineMine (liste:1)
191. MTÜ Mulgi Kultuuri Instituut (liste:1)
192. MTÜ O Ring Dageida Divers Club (liste:1)
193. MTÜ Pendix Klubi (liste:1)
194. MTÜ Spordiklubi Favoriit (liste:1)
195. MTÜ Spordiklubi Mercury (liste:1)
196. MTÜ Sänna Mõisakeskus (liste:1)
197. MTÜ Tallinna Õpilasesindus (liste:2)
198. MTÜ Tartu Kaljuronimisklubi Crux (liste:2)
199. MTÜ Tartu Maarja Tugikeskus (liste:3)
200. MTÜ Teaduskera (liste:1)
201. MTÜ Toetuskeskus Meiela (liste:2)
202. MTÜ Urban Positive (liste:1)
203. MTÜ Uruk-Hai (liste:1)
204. MTÜ Uus Teater (liste:1)
205. Munitsipaallasteasutus "VIIMSI LASTEAIAD" (liste:58)
206. Mõniste Kool (liste:1)
207. Märjamaa Gümnaasium (liste:2)
208. Naiskodukaitse (liste:67)
209. Naiskoolitajate ühing Delta-Kappa-Gamma (liste:1)
210. Naiskoor Emajõe Laulikud (liste:1)
211. Narva Eesti Gümnaasium (liste:1)
212. Narva Muuseum (liste:4)
213. Narva Soldino Gümnaasium (liste:25)
214. Noarootsi Kool (liste:1)
215. Noored Kotkad (liste:1)
216. Noorte Koolitus- ja Arenduskeskus MTÜ (liste:1)
217. Nurme Kool (liste:1)
218. Nõo Põhikool (liste:22)
219. Nõo Reaalgümnaasium (liste:4)
220. Olustvere Põhikool (liste:1)
221. Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool (liste:1)
222. Omanäolise Kooli Arenduskeskus (liste:4)
223. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium (liste:2)
224. OÜ ELIKO Tehnoloogia Arenduskeskus (liste:3)
225. OÜ Krautmani massaaži-ja loodusteraapiate kool (liste:7)
226. OÜ Sensus ETC (liste:3)
227. Paide Sookure Lasteaed (liste:2)
228. Paikuse Vallavalitsus (liste:1)
229. Paldiski Põhikool (liste:1)
230. Peetri Kool (liste:4)
231. Pelgulinna Gümnaasium (liste:2)
232. Pelguranna Lasteaed (liste:2)
233. Pirita Kose Lasteaed (liste:1)
234. Pirita Lasteaed (liste:2)
235. Puhja Lasteaed Pääsusilm (liste:2)
236. Puiga Põhikool (liste:3)
237. Puka segakoor U-Tuur (liste:1)
238. Puurmani Mõisakool (liste:3)
239. Põhjala Gaidide Malev MTÜ (liste:2)
240. Põltsamaa Ühisgümnaasium (liste:9)
241. Põlva Lasteaed Mesimumm (liste:1)
242. Pärandkoosluste Kaitse Ühing (liste:1)
243. Pärnu Kadri Lasteaed (liste:1)
244. Pärnu Kastani Lasteaed (liste:1)
245. Pärnu Kesklinna Lasteaed (liste:3)
246. Pärnu Koidula Gümnaasium (liste:1)
247. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (liste:3)
248. Pärnu Kunstide Maja (liste:1)
249. Pärnu Lasteaed Kelluke (liste:1)
250. Pärnu linna Noortekogu (liste:1)
251. Pärnu Linnavalitsus (liste:39)
252. Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja (liste:1)
253. Pärnu Mai Kool (liste:8)
254. Pärnu Poistelaulustuudio MTÜ (liste:1)
255. Pärnu Raeküla Kool (liste:4)
256. Pärnu Toimetulekukool (liste:6)
257. Pärnu Vene Gümnaasium (liste:2)
258. Pärnu Ülejõe Gümnaasium (liste:1)
259. Pärnumaa Kutsehariduskeskus (liste:2)
260. Pärnumaa Skautide ja Gaidide Malev (liste:1)
261. Püünsi Kool (liste:8)
262. Raamatuklubi R-Rühm (liste:1)
263. Rahvakunsti Klubi (liste:2)
264. Rahvakunstiselts Leigarid (liste:4)
265. Rahvatantsurühm Jandali (liste:1)
266. Rakke Gümnaasium (liste:1)
267. Rakvere Ametikool (liste:1)
268. Rakvere Gümnaasium (liste:3)
269. Rakvere Reaalgümnaasium (liste:27)
270. Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium (liste:1)
271. Rannu Kool (liste:2)
272. Rapla Lasteaed Kelluke (liste:4)
273. Rapla Ühisgümnaasium (liste:1)
274. Retla-Kabala Kool (liste:1)
275. Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool (liste:1)
276. Rõngu Keskkool (liste:2)
277. Rõuge Põhikool (liste:1)
278. SA Maarja Küla (liste:5)
279. Saalihokiklubi Tallinna Kalev (liste:1)
280. Sadala Põhikool (liste:2)
281. Sakala Keskus (liste:1)
282. Saverna Lasteaed (liste:1)
283. Segakoor Priius (liste:1)
284. Segakoor RIOLA (liste:1)
285. Sihtasutus Eesti Inimõiguste Keskus (liste:1)
286. Sihtasutus Eesti Teatri Agentuur (liste:1)
287. Sihtasutus KULTUURILEHT (liste:8)
288. Sihtasutus Raplamaa Info-ja Nõustamiskeskus (liste:1)
289. Sihtasutus Tartu Keskkonnahariduse Keskus (liste:3)
290. Sihtasutus Tartu Rahvaülikool (liste:6)
291. Sihtasutus Teaduskeskus Ahhaa (liste:1)
292. Sihtasutus UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon (liste:2)
293. Sihtasutus Õpilasmalev (liste:1)
294. Sillaotsa Kool (liste:2)
295. Soinaste lasteaed Laululind (liste:3)
296. Spordiklubi Koba (liste:1)
297. Spordiklubi LSF Pronoking Team (liste:1)
298. Spordiklubi Saku Fortuna (liste:1)
299. Spordiselts Sparta (liste:1)
300. Spordiühing Navi Vutiselts (liste:1)
301. Sõmeru Põhikool (liste:2)
302. Taarausuliste ja Maausuliste Maavalla Koda (liste:4)
303. Tabasalu Lasteaed Tibutare (liste:11)
304. Tabasalu Ühisgümnaasium (liste:48)
305. Tabivere Lasteaed (liste:1)
306. Tallinna 21. Kool (liste:3)
307. Tallinna Ehituskool (liste:10)
308. Tallinna Haridusamet (liste:1)
309. Tallinna Inglise Kolledž (liste:1)
310. Tallinna Kammerkoor MTÜ (liste:3)
311. Tallinna Kannikese Lasteaed (liste:1)
312. Tallinna Lasteaed Kiikhobu (liste:1)
313. Tallinna Lasteaed Mooniõied (liste:4)
314. Tallinna Lasteaed Pallipõnn (liste:2)
315. Tallinna Lasteaed Pääsusilm (liste:1)
316. Tallinna Liivaku Lasteaed (liste:1)
317. Tallinna Liivamäe Lasteaed (liste:1)
318. Tallinna Lilleküla Gümnaasium (liste:2)
319. Tallinna Linnuklubi (liste:2)
320. Tallinna Merekalda Kool (liste:1)
321. Tallinna Mesimummu Lasteaed (liste:2)
322. Tallinna Muusikakeskkool (liste:1)
323. Tallinna Muusikakool (liste:3)
324. Tallinna Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing (liste:2)
325. Tallinna Nõmme Põhikool (liste:1)
326. Tallinna Padriku Lasteaed (liste:1)
327. Tallinna Priisle Lasteaed (liste:1)
328. Tallinna Reaalkool (liste:2)
329. Tallinna Saksa Gümnaasium (liste:1)
330. Tallinna Südalinna Kool (liste:9)
331. Tallinna Tehnikakõrgkool (liste:2)
332. Tallinna Vormsi Lasteaed (liste:6)
333. Tallinna Ülikool (liste:15)
334. Tammelinna Selts (liste:3)
335. Tantsuklubi Sinilind (liste:2)
336. Tartu Budoklubi MTÜ (liste:1)
337. Tartu Descartesi Kool (liste:1)
338. Tartu Forseliuse Kool (liste:7)
339. Tartu Giidide Ühing (liste:1)
340. Tartu Hansa Kool (liste:1)
341. Tartu Herbert Masingu Kool (liste:13)
342. Tartu Hiie Kool (liste:1)
343. Tartu Kalevi Jahtklubi (liste:2)
344. Tartu Karlova Kool (liste:5)
345. Tartu Kesklinna Kool (liste:5)
346. Tartu Kivilinna Kool (liste:1)
347. Tartu Kroonuaia Kool (liste:1)
348. Tartu Kunstikool (liste:26)
349. Tartu Kõrgem Kunstikool (liste:78)
350. Tartu Käsitööklubi (liste:1)
351. Tartu Lasteaed Helika (liste:4)
352. Tartu Lasteaed Hellik (liste:4)
353. Tartu Lasteaed Karoliine (liste:8)
354. Tartu Lasteaed Kivike (liste:3)
355. Tartu Lasteaed Krõll (liste:3)
356. Tartu Lasteaed Lotte (liste:2)
357. Tartu Lasteaed Midrimaa (liste:5)
358. Tartu Lasteaed Naerumaa (liste:4)
359. Tartu Lasteaed Piilupesa (liste:5)
360. Tartu Lasteaed Poku (liste:3)
361. Tartu Lasteaed Päkapikk (liste:4)
362. Tartu Lasteaed Pääsupesa (liste:1)
363. Tartu Lasteaed Ristikhein (liste:1)
364. Tartu Lasteaed Sass (liste:1)
365. Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi (liste:1)
366. Tartu Lasteaed Tähtvere (liste:3)
367. Tartu Latin Club (liste:1)
368. Tartu Linnavalitsus (liste:2)
369. Tartu Luterlik Peetri Kool (liste:3)
370. Tartu Maarjamõisa Lasteaed (liste:4)
371. Tartu Maavalitsus (liste:1)
372. Tartu Mart Reiniku Kool (liste:1)
373. Tartu Noortekoor (liste:3)
374. Tartu Poistekoor ja neidudekoor Kurekell (liste:2)
375. Tartu Raatuse Kool (liste:22)
376. Tartu Tervishoiu Kõrgkool (liste:2)
377. Tartu Ülikool (liste:5)
378. Tartu Ülikooli Ajalooring (liste:1)
379. Tartu Ülikooli Loodusteadusliku hariduse keskus (liste:3)
380. Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel (liste:1)
381. Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia (liste:1)
382. Tartu Üliõpilasmaja MTÜ (liste:2)
383. Tartumaa Akordionimängu Selts (liste:1)
384. Tartumaa Kurtide Ühing (liste:1)
385. Tarvastu Gümnaasium (liste:7)
386. Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis (liste:1)
387. Teatriteaduse Üliõpilaste Looz (liste:1)
388. Tegusad Eesti Noored MTÜ (liste:1)
389. Tervise Arengu Instituut (liste:2)
390. Tori Lasteaed (liste:1)
391. Torma valla segakoor (liste:1)
392. Tõrva Gümnaasium (liste:3)
393. Tõrva Muusikakool (liste:1)
394. Uhlapere Selts (liste:1)
395. Vaeküla Kool (liste:2)
396. Valga Lasteaed Walko (liste:2)
397. Valga Noortevolikogu (liste:1)
398. Valjala Põhikool (liste:1)
399. Vana-Harju Skautide Malev (liste:1)
400. Varstu Keskkool (liste:1)
401. Vastseliina Noortekeskus (liste:1)
402. Viimsi Raamatukogu (liste:1)
403. Viljandi Gümnaasium (liste:1)
404. Viljandi inglise keele õpetajate aineühendus (liste:1)
405. Viljandi Kesklinna Kool (liste:8)
406. Viljandi Lasteaed Karlsson (liste:1)
407. Viljandi Lasteaed Krõll (liste:6)
408. Viljandi Lasteaed Midrimaa (liste:3)
409. Viljandi maakonna emakeeleõpetajate aineühendus (liste:1)
410. Viljandi maakonna vene keele õpetajate aineühendus (liste:1)
411. Viljandimaa Noortekeskus MTÜ (liste:3)
412. Vinni-Pajusti Gümnaasium (liste:5)
413. Võnnu Keskkool (liste:2)
414. Võru Gümnaasium (liste:10)
415. Võru Järve Kool (liste:1)
416. Võru Kesklinna Kool (liste:1)
417. Võru Kreutzwaldi Gümnaasium (liste:1)
418. Võru Lasteaed Okasroosike (liste:4)
419. Võru Lasteaed Punamütsike (liste:14)
420. Võru Lasteaed Päkapikk (liste:9)
421. Võru Maavalitsus (liste:34)
422. Võrumaa Koolijuhtide Ühendus (liste:1)
423. Võrumaa lasteaiad (liste:1)
424. Võsukese Lasteaed (liste:18)
425. Vändra Lasteaed (liste:1)
426. Vääna Mõisakool (liste:7)
427. Vääna-Jõesuu Kool (liste:5)
428. Õpiringide Selts Semud (liste:1)
429. Äksi segakoor (liste:1)
430. Ökoskaudid MTÜ (liste:1)