Liste kasutavate asutuste nimekiri 1.1.2016

Listiteenust kasutab 424 asutust, kellel on kokku 1475 listi.
1	Aakre Lasteaed-Algkool (liste: 1)
2	Abja Gümnaasium (liste: 1)
3	Ala Rahvamaja (liste: 1)
4	Alpiklubi Firn MTÜ (liste: 2)
5	ASSITEJ Eesti Keskus (liste: 1)
6	C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool (liste: 1)
7	Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts (liste: 1)
8	Eesti Akadeemiline Seksoloogia Selts (liste: 2)
9	Eesti Elektroenergeetika Selts (liste: 2)
10	Eesti Eripedagoogide Liit (liste: 1)
11	Eesti Hindamise Ühing ESTES (liste: 1)
12	Eesti Jahispordi Liit (liste: 1)
13	Eesti Keemiaõpetajate Liit (liste: 3)
14	Eesti Kirjanduse Selts (liste: 1)
15	Eesti Klaveriõpetajate Ühing (liste: 2)
16	Eesti Kliiniliste Psühholoogide Selts (liste: 1)
17	Eesti Kodukaunistamise Ühendus (liste: 2)
18	Eesti Koolimetsade Ühendus (liste: 2)
19	Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing (liste: 1)
20	Eesti Lastearstide Selts (liste: 1)
21	Eesti Lavastajate Liit (liste: 1)
22	Eesti Logopeedide Ühing (liste: 6)
23	Eesti Looduseuurijate Selts (liste: 1)
24	Eesti Looduskaitse Selts (liste: 1)
25	Eesti Loovteraapiate Ühing (liste: 1)
26	Eesti Maanteemuuseum (liste: 1)
27	Eesti Maaülikool (liste: 6)
28	Eesti Metsaselts (liste: 4)
29	Eesti Metsaüliõpilaste Selts (liste: 1)
30	Eesti Noorsootöö Keskus (liste: 3)
31	Eesti Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlike Ühingute Liit (liste: 3)
32	Eesti Oftalmoloogide Selts (liste: 1)
33	Eesti Ornitoloogiaühing (liste: 3)
34	Eesti Punane Rist Jõgevamaa Selts (liste: 1)
35	Eesti Põllumajandusmuuseum (liste: 1)
36	Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing (liste: 10)
37	Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts (liste: 12)
38	Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts (liste: 1)
39	Eesti Skautide Ühing (liste: 2)
40	Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni Lõuna piirkond (liste: 2)
41	Eesti tantsu- ja tsirkuseteraapia liit (liste: 2)
42	Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm (liste: 1)
43	Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus (liste: 3)
44	Eesti Tehnoloogiakasvatuse Liit (liste: 1)
45	Eesti Tööõpetajate Selts (liste: 1)
46	Eesti Ulmeühing (liste: 4)
47	Elva Gümnaasium (liste: 1)
48	Emmaste Lasteaed Naksitrallid (liste: 1)
49	Enok Sein (liste: 1)
50	Estonia Seltsi Segakoor (liste: 2)
51	Euroülikool (liste: 1)
52	Haabersti Avatud Noortekeskus (liste: 1)
53	Haapsalu Kutsehariduskeskus (liste: 2)
54	Halliste Põhikool (liste: 1)
55	Haridus- ja Teadusministeerium (liste: 6)
56	Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (liste: 27, sh EENetil 19)
57	Haridusselts Tõrvik (liste: 1)
58	Harju Koolijuhtide Ühendus (liste: 1)
59	Harju MV haridusosakond (liste: 3)
60	Harjumaa emakeeleõpetajate ainekomisjon (liste: 1)
61	Harjumaa Noortekogu (liste: 1)
62	Harku Lasteaed (liste: 6)
63	Harku Valla Lastekaitse Ühing (liste: 1)
64	Harmi Põhikool (liste: 1)
65	Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool (liste: 1)
66	Hiiumaa Noorsootöö Keskus (liste: 1)
67	Hugo Treffneri Gümnaasium (liste: 1)
68	Hummuli Vallavalitsus (liste: 1)
69	Ida-Viru MV haridus- ja kultuuriosakond (liste: 2)
70	Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu (liste: 2)
71	Ilmatsalu Põhikool (liste: 1)
72	Inimeseõpetuse Ühing (liste: 2)
73	Inimõiguste Instituut (liste: 2)
74	Jaan Künnapi Alpinismiklubi MTÜ (liste: 1)
75	Jakob Westholmi Gümnaasium (liste: 2)
76	Jalgpalliklubi FC Nõmme United (liste: 11)
77	JALGPALLIKLUBI FCF (liste: 5)
78	Johannes Käisi Selts (liste: 2)
79	Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool (liste: 1)
80	Junior Chamber International (liste: 1)
81	Juuru Eduard Vilde Kool (liste: 2)
82	Jõelähtme Rahvamaja (liste: 1)
83	Jõgeva Linnaraamatukogu (liste: 1)
84	Jõgeva Põhikool (liste: 1)
85	Jõgeva Segarahvatantsurühm Kaaratsim (liste: 1)
86	Jõgeva Täiskasvanute Keskkool (liste: 1)
87	Jõgevamaa Gümnaasium (liste: 1)
88	Jõhvi valla Gümnaasium (liste: 2)
89	Järva MV haridus- ja kultuuriosakond (liste: 1)
90	Järva-Jaani Gümnaasium (liste: 2)
91	Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused (liste: 1)
92	Kaiu Põhikool (liste: 3)
93	Kallavere Keskkool (liste: 1)
94	Kanepi Gümnaasium (liste: 2)
95	Kareda Vallavalitsus (liste: 1)
96	Karu Lasteaed (liste: 1)
97	Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut (liste: 2)
98	Kehra Sotsiaalkeskus (liste: 1)
99	Keila Ühisgümnaasium (liste: 1)
100	Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool (liste: 1)
101	Kesk-Eesti Noorsootöö Keskus (liste: 1)
102	Keskkonnaamet (liste: 1)
103	Keskkonnaameti Viru regioon (liste: 1)
104	Keskkonnaklubide võrgustiku The Green Drinks Tartu haru (liste: 1)
105	Kiili Gümnaasium (liste: 25)
106	Kirjandusfestival Prima Vista MTÜ (liste: 1)
107	Kiviõli Kunstide Kool (liste: 1)
108	Kohila Gümnaasium (liste: 1)
109	Korporatsioon Filiae Patriae (liste: 17)
110	Kostivere Kool (liste: 15)
111	Krabi Kool (liste: 4)
112	Krootuse Lasteaed (liste: 1)
113	Kuigatsi Raamatukogu (liste: 1)
114	Kunstihariduse Ühing (liste: 1)
115	Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed (liste: 2)
116	Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed (liste: 1)
117	Kurtna Kool (liste: 10)
118	Kuuste Kool (liste: 2)
119	Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas (liste: 20)
120	Käina Gümnaasium (liste: 2)
121	Kärla Põhikool (liste: 5)
122	Kärla Vallavalitsus (liste: 1)
123	Lagedi Kool (liste: 6)
124	Laiuse Põhikool (liste: 1)
125	Lasteaed Pääsupesa (liste: 1)
126	Lasteaed Taaramäe (liste: 1)
127	Latokartanon Peruskoulu (liste: 1)
128	Laupa Põhikool (liste: 1)
129	Lihula Gümnaasium (liste: 1)
130	Lihula Kultuurikeskus (liste: 1)
131	Lille Maja (liste: 1)
132	Luunja Keskkool (liste: 12)
133	Luunja Lasteaed Midrimaa (liste: 1)
134	Lõuna-Läänemaa neidudekoor (liste: 1)
135	Lähte Ühisgümnaasium (liste: 7)
136	Lääne MV haridus- ja kultuuriosakond (liste: 1)
137	Lääne-Viru Maavalitsus (liste: 1)
138	Lääne-Viru Rakenduskõrgkool (liste: 2)
139	Läänemere linnade liidu UBC hariduskomisjon (liste: 1)
140	Lüganuse Keskkool (liste: 2)
141	Mahajaana Instituut (liste: 1)
142	Mammaste Lasteaed-Algkool (liste: 1)
143	Martensi Selts (liste: 3)
144	Martna Jahiselts (liste: 1)
145	Matkaklubi Koomaklubi (liste: 1)
146	Melliste Algkool-Lasteaed (liste: 4)
147	Miina Härma Gümnaasium (liste: 2)
148	Mittetulundusühing Avatud Vabariik (liste: 1)
149	Mittetulundusühing Eesti Alushariduse Juhtide Ühendus (liste: 1)
150	Mittetulundusühing Eesti Disainikeskus (liste: 4)
151	mittetulundusühing Eesti Roheline Liikumine (liste: 6)
152	Mittetulundusühing Eesti Semiootika Selts (liste: 2)
153	mittetulundusühing EESTI TEATRILIIT (liste: 1)
154	Mittetulundusühing ELSA Estonia (liste: 12)
155	Mittetulundusühing EUROSCIENCE EESTI (liste: 1)
156	Mittetulundusühing FitStudio (liste: 1)
157	mittetulundusühing Genialistide Klubi (liste: 1)
158	mittetulundusühing Hea Algus (liste: 4)
159	Mittetulundusühing Iseseisev Elu (liste: 1)
160	Mittetulundusühing Jalgpallihaigla (liste: 1)
161	Mittetulundusühing Lastekeskus Tähetorn (liste: 1)
162	Mittetulundusühing Meelelahutusklubi Kuu (liste: 2)
163	Mittetulundusühing MEIE MÄNGURÜHM (liste: 5)
164	mittetulundusühing MUUSA (liste: 2)
165	Mittetulundusühing Peipsi Koostöö Keskus (liste: 4)
166	mittetulundusühing Rahvatantsuansambel Kajakas (liste: 6)
167	Mittetulundusühing Saaremaa Kodukant (liste: 2)
168	Mittetulundusühing Saarepiiga Koolitus (liste: 1)
169	Mittetulundusühing Tartu Kultuuritehas (liste: 2)
170	Mittetulundusühing Terra Maritima (liste: 1)
171	Mittetulundusühing Tervisekoolitus (liste: 1)
172	Mittetulundusühing Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla (liste: 2)
173	Mittetulundusühing Õpetajate Ühenduste Koostöökoda (liste: 5)
174	MLA Viimsi Lasteaiad (liste: 58)
175	MTÜ Animaklubi Asashio (liste: 1)
176	MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (liste: 6)
177	MTÜ Eesti Lugemisühing (liste: 1)
178	MTÜ Elva Kammerkoor Solenne (liste: 1)
179	MTÜ Häkkerikoda (liste: 2)
180	MTÜ Koorilaulusõbrad (liste: 1)
181	MTÜ Kultuuritehas Polymer  (liste: 1)
182	MTÜ Loodusajakiri (liste: 3)
183	MTÜ Matsalu Turism (liste: 1)
184	MTÜ MineMine (liste: 1)
185	MTÜ Mulgi Kultuuri Instituut (liste: 1)
186	MTÜ O Ring Dageida Divers Club (liste: 1)
187	MTÜ Pendix Klubi (liste: 1)
188	MTÜ Persona (liste: 1)
189	MTÜ Spordiklubi Favoriit (liste: 1)
190	MTÜ Spordiklubi Mercury (liste: 1)
191	MTÜ Sänna Mõisakeskus (liste: 1)
192	MTÜ Tallinna Õpilasesindus (liste: 2)
193	MTÜ Tartu Kaljuronimisklubi Crux (liste: 2)
194	MTÜ Tartu Maarja Tugikeskus (liste: 3)
195	MTÜ Urban Positive (liste: 1)
196	MTÜ Uruk-Hai (liste: 1)
197	MTÜ Uus Teater (liste: 1)
198	Mõniste Kool (liste: 1)
199	Märjamaa Gümnaasium (liste: 2)
200	Naiskodukaitse (liste: 57)
201	Naiskoolitajate ühing Delta-Kappa-Gamma (liste: 1)
202	Naiskoor Emajõe Laulikud (liste: 1)
203	Narva Eesti Gümnaasium (liste: 1)
204	Narva Muuseum (liste: 4)
205	Narva Soldino Gümnaasium (liste: 27)
206	Noarootsi Kool (liste: 1)
207	Noarootsi Lasteaed (liste: 1)
208	Noored Kotkad (liste: 1)
209	Noorte Koolitus- ja Arenduskeskus MTÜ (liste: 1)
210	Nurme Kool (liste: 1)
211	Nõo Põhikool (liste: 23)
212	Nõo Reaalgümnaasium (liste: 4)
213	Olustvere Põhikool (liste: 1)
214	Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool (liste: 1)
215	Omanäolise Kooli Arenduskeskus (liste: 4)
216	Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium (liste: 2)
217	OÜ ELIKO Tehnoloogia Arenduskeskus (liste: 3)
218	OÜ Krautmani massaaži- ja loodusteraapiate kool (liste: 1)
219	OÜ Krautmani massaaži-ja loodusteraapiate kool (liste: 6)
220	OÜ Sensus ETC (liste: 3)
221	Paide Sookure Lasteaed (liste: 2)
222	Paikuse Vallavalitsus (liste: 1)
223	Paldiski Põhikool (liste: 1)
224	Peetri Kool (liste: 1)
225	Pelgulinna Gümnaasium (liste: 2)
226	Pelguranna Lasteaed (liste: 2)
227	Pirita Kose Lasteaed (liste: 1)
228	Pirita Lasteaed (liste: 2)
229	Puhja Gümnaasium (liste: 1)
230	Puhja Lasteaed Pääsusilm (liste: 2)
231	Puiga Põhikool (liste: 3)
232	Puka segakoor U-Tuur (liste: 1)
233	Puurmani Mõisakool (liste: 3)
234	Põhjala Gaidide Malev MTÜ (liste: 2)
235	Põltsamaa Ühisgümnaasium (liste: 9)
236	Põlva Lasteaed Mesimumm (liste: 1)
237	Pärandkoosluste Kaitse Ühing (liste: 1)
238	Pärnu Kadri Tänava Lasteaed (liste: 1)
239	Pärnu Kastani Lasteaed (liste: 1)
240	Pärnu Kesklinna Lasteaed (liste: 3)
241	Pärnu Koidula Gümnaasium (liste: 1)
242	Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (liste: 4)
243	Pärnu Kunstide Maja (liste: 1)
244	Pärnu Lasteaed Kelluke (liste: 1)
245	Pärnu linna Noortekogu (liste: 1)
246	Pärnu Linnavalitsuse Haridus- ja kultuuriosakond (liste: 39)
247	Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja (liste: 1)
248	Pärnu Mai Kool (liste: 8)
249	Pärnu Poistelaulustuudio MTÜ (liste: 1)
250	Pärnu Raeküla Kool (liste: 4)
251	Pärnu Toimetulekukool (liste: 6)
252	Pärnu Vene Gümnaasium (liste: 2)
253	Pärnu Ülejõe Gümnaasium (liste: 1)
254	Pärnumaa Kutsehariduskeskus (liste: 2)
255	Pärnumaa Skautide ja Gaidide Malev (liste: 1)
256	Püünsi Kool (liste: 6)
257	Raamatuklubi R-Rühm (liste: 1)
258	Rahvakunsti Klubi (liste: 2)
259	Rahvakunstiselts Leigarid (liste: 4)
260	Rahvatantsurühm Jandali (liste: 1)
261	Rakke Gümnaasium (liste: 1)
262	Rakvere Gümnaasium (liste: 3)
263	Rakvere Reaalgümnaasium (liste: 27)
264	Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium (liste: 1)
265	Rannu Kool (liste: 3)
266	Rapla Lasteaed Kelluke (liste: 4)
267	Rapla Ühisgümnaasium (liste: 1)
268	Retla Kool (liste: 1)
269	Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool (liste: 1)
270	Rõngu Keskkool (liste: 2)
271	Rõuge Põhikool (liste: 1)
272	SA Maarja Küla (liste: 5)
273	Saalihokiklubi Tallinna Kalev (liste: 1)
274	Sadala Põhikool (liste: 2)
275	Sakala Keskus (liste: 1)
276	Saverna Lasteaed (liste: 1)
277	Segakoor Priius (liste: 1)
278	Segakoor RIOLA (liste: 1)
279	Sihtasutus Eesti Inimõiguste Keskus (liste: 1)
280	Sihtasutus KULTUURILEHT (liste: 9)
281	Sihtasutus Raplamaa Info-ja Nõustamiskeskus (liste: 1)
282	Sihtasutus Tartu Keskkonnahariduse Keskus (liste: 2)
283	Sihtasutus Tartu Rahvaülikool (liste: 5)
284	Sihtasutus Teaduskeskus Ahhaa (liste: 1)
285	Sihtasutus UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon (liste: 2)
286	Sihtasutus Õpilasmalev (liste: 1)
287	Sillaotsa Kool (liste: 2)
288	Soinaste lasteaed Laululind (liste: 3)
289	Spordiklubi Koba (liste: 1)
290	Spordiklubi LSF Pronoking Team (liste: 1)
291	Spordiklubi Saku Fortuna (liste: 1)
292	Spordiselts Sparta (liste: 1)
293	Spordiühing Navi Vutiselts (liste: 1)
294	Sõmeru Põhikool (liste: 2)
295	Taarausuliste ja Maausuliste Maavalla Koda (liste: 4)
296	Tabasalu Lasteaed Tibutare (liste: 11)
297	Tabasalu Ühisgümnaasium (liste: 51)
298	Tabivere Lasteaed (liste: 1)
299	Tallinna 21. Kool (liste: 3)
300	Tallinna Haridusamet (liste: 1)
301	Tallinna Inglise Kolledž (liste: 1)
302	Tallinna Kammerkoor MTÜ (liste: 3)
303	Tallinna Kannikese Lasteaed (liste: 1)
304	Tallinna Lasteaed Kiikhobu (liste: 1)
305	Tallinna Lasteaed Mooniõied (liste: 3)
306	Tallinna Lasteaed Pallipõnn (liste: 2)
307	Tallinna Lasteaed Pääsusilm (liste: 1)
308	Tallinna Liivaku Lasteaed (liste: 1)
309	Tallinna Liivamäe Lasteaed (liste: 1)
310	Tallinna Lilleküla Gümnaasium (liste: 2)
311	Tallinna Linnuklubi (liste: 2)
312	Tallinna Merekalda Kool (liste: 1)
313	Tallinna Mesimummu Lasteaed (liste: 2)
314	Tallinna Muusikakeskkool (liste: 1)
315	Tallinna Muusikakool (liste: 2)
316	Tallinna Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing (liste: 2)
317	Tallinna Nõmme Põhikool (liste: 1)
318	Tallinna Padriku Lasteaed (liste: 1)
319	Tallinna Paekaare Gümnaasium (liste: 1)
320	Tallinna Priisle Lasteaed (liste: 1)
321	Tallinna Reaalkool (liste: 2)
322	Tallinna Saksa Gümnaasium (liste: 1)
323	Tallinna Südalinna Kool (liste: 9)
324	Tallinna Tehnikakõrgkool (liste: 2)
325	Tallinna Vormsi Lasteaed (liste: 8)
326	Tallinna Ülikool (liste: 20)
327	Tammelinna Selts (liste: 1)
328	Tantsuklubi Sinilind (liste: 2)
329	Tartu Budoklubi MTÜ (liste: 1)
330	Tartu Descartes'i Lütseum (liste: 1)
331	Tartu Forseliuse Kool (liste: 7)
332	Tartu Giidide Ühing (liste: 1)
333	Tartu Hansa Kool (liste: 1)
334	Tartu Herbert Masingu Kool (liste: 9)
335	Tartu Hiie Kool (liste: 1)
336	Tartu Kalevi Jahtklubi (liste: 2)
337	Tartu Karlova Kool (liste: 5)
338	Tartu Kesklinna Kool (liste: 5)
339	Tartu Kivilinna Kool (liste: 1)
340	Tartu Kroonuaia Kool (liste: 1)
341	Tartu Kunstikool (liste: 25)
342	Tartu Kõrgem Kunstikool (liste: 89)
343	Tartu Käsitööklubi (liste: 1)
344	Tartu Lasteaed Helika (liste: 5)
345	Tartu Lasteaed Hellik (liste: 4)
346	Tartu Lasteaed Karoliine (liste: 8)
347	Tartu Lasteaed Kivike (liste: 3)
348	Tartu Lasteaed Krõll (liste: 3)
349	Tartu Lasteaed Lotte (liste: 2)
350	Tartu Lasteaed Midrimaa (liste: 4)
351	Tartu Lasteaed Naerumaa (liste: 4)
352	Tartu Lasteaed Piilupesa (liste: 4)
353	Tartu Lasteaed Poku (liste: 2)
354	Tartu Lasteaed Päkapikk (liste: 4)
355	Tartu Lasteaed Pääsupesa (liste: 1)
356	Tartu Lasteaed Ristikhein (liste: 1)
357	Tartu Lasteaed Sass (liste: 1)
358	Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi (liste: 1)
359	Tartu Lasteaed Tähtvere (liste: 2)
360	Tartu Latin Club (liste: 1)
361	Tartu Luterlik Peetri Kool (liste: 3)
362	Tartu LV haridusosakond (liste: 2)
363	Tartu Maarjamõisa Lasteaed (liste: 4)
364	Tartu Mart Reiniku Kool (liste: 1)
365	Tartu MV haridus- ja kultuuriosakond (liste: 1)
366	Tartu Noortekoor (liste: 3)
367	Tartu Poistekoor ja neidudekoor Kurekell (liste: 2)
368	Tartu Raatuse Kool (liste: 21)
369	Tartu Tervishoiu Kõrgkool (liste: 2)
370	Tartu Ülikool (liste: 5)
371	Tartu Ülikooli Ajalooring (liste: 1)
372	Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel (liste: 1)
373	Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia (liste: 1)
374	Tartu Üliõpilasmaja MTÜ (liste: 2)
375	Tartumaa Akordionimängu Selts (liste: 1)
376	Tartumaa Kurtide Ühing (liste: 1)
377	Tarvastu Gümnaasium (liste: 5)
378	Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis (liste: 1)
379	Teatriteaduse Üliõpilaste Looz (liste: 1)
380	Tegusad Eesti Noored MTÜ (liste: 1)
381	Tervise Arengu Instituut (liste: 3)
382	Torma valla segakoor (liste: 1)
383	Tõrva Gümnaasium (liste: 3)
384	Tõrva Muusikakool (liste: 1)
385	Tääksi Kool (liste: 1)
386	Tääksi Põhikool (liste: 1)
387	TÜ LO loodusteadusliku hariduse keskus (liste: 3)
388	Uhlapere Selts (liste: 1)
389	Vaeküla Kool (liste: 2)
390	Valga Lasteaed Walko (liste: 2)
391	Valga Noortevolikogu (liste: 1)
392	Valjala Põhikool (liste: 1)
393	Vana-Harju Skautide Malev (liste: 1)
394	Varstu Keskkool (liste: 1)
395	Viimsi Keskkool (liste: 1)
396	Viimsi Raamatukogu (liste: 1)
397	Viljandi Gümnaasium (liste: 1)
398	Viljandi inglise keele õpetajate aineühendus (liste: 1)
399	Viljandi Kesklinna Kool (liste: 8)
400	Viljandi Lasteaed Karlsson (liste: 1)
401	Viljandi Lasteaed Krõll (liste: 6)
402	Viljandi Lasteaed Midrimaa (liste: 3)
403	Viljandi maakonna emakeeleõpetajate aineühendus (liste: 1)
404	Viljandi maakonna vene keele õpetajate aineühendus (liste: 1)
405	Viljandimaa Noortekeskus MTÜ (liste: 3)
406	Vinni-Pajusti Gümnaasium (liste: 4)
407	Võnnu Keskkool (liste: 2)
408	Võru Gümnaasium (liste: 1)
409	Võru I Põhikool (liste: 2)
410	Võru Järve Kool (liste: 1)
411	Võru Kesklinna Kool (liste: 1)
412	Võru Kreutzwaldi Gümnaasium (liste: 1)
413	Võru Lasteaed Okasroosike (liste: 4)
414	Võru Lasteaed Punamütsike (liste: 14)
415	Võru Lasteaed Päkapikk (liste: 9)
416	Võru Maavalitsus (liste: 34)
417	Võrumaa Koolijuhtide Ühendus (liste: 1)
418	Võrumaa lasteaiad (liste: 1)
419	Võsukese Lasteaed (liste: 18)
420	Vändra Lasteaed (liste: 1)
421	Vääna-Jõesuu Kool (liste: 5)
422	Õpiringide Selts Semud (liste: 1)
423	Äksi segakoor (liste: 1)
424	Ökoskaudid MTÜ (liste: 1)