Liste kasutavate asutuste nimekiri 1.1.2015

Listiteenust kasutab 404 asutust, kellel on kokku 1401 listi. Iga asutuse listide arv on toodud sulgudes.
1	Abja Gümnaasium (1 list)
2	Ala Rahvamaja (1 list)
3	Alpiklubi Firn MTÜ (2 listi)
4	ASSITEJ Eesti Keskus (1 list)
5	C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool (1 list)
6	E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium (2 listi)
7	Eesti Ajalooõpetajate Selts (1 list)
8	Eesti Akadeemiline Seksuoloogia Selts (2 listi)
9	Eesti Disainikeskus (2 listi)
10	Eesti Elektroenergeetika Selts (2 listi)
11	Eesti Eripedagoogide Liit (1 list)
12	Eesti Hindamise Ühing ESTES (1 list)
13	Eesti Jahispordi Liit (1 list)
14	Eesti Keemiaõpetajate Liit (3 listi)
15	Eesti Kirjanduse Selts (1 list)
16	Eesti Klaveriõpetajate Ühing MTÜ (2 listi)
17	Eesti Kliiniliste Psühholoogide Selts (1 list)
18	Eesti Koolimetsade Ühendus (2 listi)
19	Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing (1 list)
20	Eesti Lastearstide Selts (1 list)
21	Eesti Lavastajate Liit (1 list)
22	Eesti Logopeedide Ühing (6 listi)
23	Eesti Looduseuurijate Selts (1 list)
24	Eesti Looduskaitse Selts (1 list)
25	Eesti Loovteraapiate Ühing (1 list)
26	Eesti Maanteemuuseum (1 list)
27	Eesti Maaülikool (6 listi)
28	Eesti Metsaselts (4 listi)
29	Eesti Metsaüliõpilaste Selts (1 list)
30	Eesti Noorsootöö Keskus (3 listi)
31	Eesti Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlike Ühingute Liit (3 listi)
32	Eesti Oftalmoloogide Selts (1 list)
33	Eesti Ornitoloogiaühing (3 listi)
34	Eesti Punane Rist Jõgevamaa Selts (1 list)
35	Eesti Põllumajandusmuuseum (1 list)
36	Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing (10 listi)
37	Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts (12 listi)
38	Eesti Roheline Liikumine (6 listi)
39	Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts (1 list)
40	Eesti Semiootika Selts (2 listi)
41	Eesti Skautide Ühing (2 listi)
42	Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni Lõuna piirkond (2 listi)
43	Eesti tantsu- ja tsirkuseteraapia liit (2 listi)
44	Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm (1 list)
45	Eesti Teatriliit (1 list)
46	Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus (2 listi)
47	Eesti Tehnoloogiakasvatuse Liit (1 list)
48	Eesti Tööõpetajate Selts (1 list)
49	Eesti Ulmeühing (4 listi)
50	Elva Gümnaasium (1 list)
51	Emmaste Lasteaed Naksitrallid (1 list)
52	Estonia Seltsi Segakoor (2 listi)
53	Euroscience MTÜ (1 list)
54	Euroülikool (1 list)
55	Haabersti Avatud Noortekeskus (1 list)
56	Haapsalu Kutsehariduskeskus (2 listi)
57	Halliste Põhikool (1 list)
58	Haridus- ja Teadusministeerium (6 listi)
59	Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (35 listi, sh 26 EENeti listi)
60	Harju Koolijuhtide Ühendus (1 list)
61	Harju MV haridusosakond (3 listi)
62	Harjumaa Noortekogu (1 list)
63	Harku Valla Lastekaitse Ühing (1 list)
64	Harmi Põhikool (1 list)
65	Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool (1 list)
66	Hiiumaa Teavitamis- ja Nõustamiskeskus HUPS (1 list)
67	Hugo Treffneri Gümnaasium (1 list)
68	Hummuli Vallavalitsus (1 list)
69	Ida-Viru MV haridus- ja kultuuriosakond (2 listi)
70	Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu (2 listi)
71	Ilmatsalu Põhikool (1 list)
72	Inimõiguste Instituut (2 listi)
73	Iseseisev Elu MTÜ (1 list)
74	Jaan Künnapi Alpinismiklubi MTÜ (1 list)
75	Jakob Westholmi Gümnaasium (2 listi)
76	Jalgpalliklubi FC Nõmme United (9 listi)
77	JALGPALLIKLUBI FCF (5 listi)
78	Johannes Käisi Selts (2 listi)
79	Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool (1 list)
80	Junior Chamber International (1 list)
81	Jõelähtme Rahvamaja (1 list)
82	Jõgeva Linnaraamatukogu (1 list)
83	Jõgeva Põhikool (1 list)
84	Jõgeva Segarahvatantsurühm Kaaratsim (1 list)
85	Jõgeva Täiskasvanute Keskkool (1 list)
86	Jõgevamaa Gümnaasium (1 list)
87	Järva MV haridus- ja kultuuriosakond (1 list)
88	Järva-Jaani Gümnaasium (1 list)
89	Kaiu Põhikool (1 list)
90	Kanepi Gümnaasium (2 listi)
91	Kareda Vallavalitsus (1 list)
92	Karu Lasteaed (1 list)
93	Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut (2 listi)
94	Kehra Sotsiaalkeskus (1 list)
95	Keila Ühisgümnaasium (1 list)
96	Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool (1 list)
97	Kesk-Eesti Noorsootöö Keskus (1 list)
98	Keskkonnaamet (1 list)
99	Keskkonnaameti Viru regioon (1 list)
100	Keskkonnaklubide võrgustiku The Green Drinks Tartu haru (1 list)
101	Kiili Gümnaasium (32 listi)
102	Kirjandusfestival Prima Vista MTÜ (1 list)
103	Kiviõli Kunstide Kool (1 list)
104	Kohila Gümnaasium (1 list)
105	Korporatsioon Filiae Patriae (16 listi)
106	Kostivere Kool (15 listi)
107	Krabi Kool (1 list)
108	Krabi Põhikool (3 listi)
109	Krootuse Lasteaed (1 list)
110	Kuigatsi Raamatukogu (1 list)
111	Kunstihariduse Ühing MTÜ (1 list)
112	Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed (1 list)
113	Kurtna Kool (8 listi)
114	Kuuste Kool (2 listi)
115	Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas (20 listi)
116	Käina Gümnaasium (2 listi)
117	Kärla Põhikool (5 listi)
118	Kärla Vallavalitsus (1 list)
119	Lagedi Põhikool (6 listi)
120	Lasnamäe Üldgümnaasium (1 list)
121	Lasteaed Pääsupesa (1 list)
122	Lasteaed Taaramäe (1 list)
123	Lastekeskus Tähetorn (1 list)
124	Laupa Põhikool (1 list)
125	Leisi valla rahvakultuuri Selts Leisi VäRKS (1 list)
126	Lihula Gümnaasium (1 list)
127	Lihula Kultuurikeskus (1 list)
128	Liivalaia Gümnaasium (5 listi)
129	Lille Maja (1 list)
130	Loodusajakiri MTÜ (1 list)
131	Luunja Keskkool (12 listi)
132	Luunja Noortevolikogu (1 list)
133	Lõuna-Läänemaa neidudekoor (1 list)
134	Lähte Ühisgümnaasium (7 listi)
135	Lääne MV haridus- ja kultuuriosakond (1 list)
136	Lääne-Viru Maavalitsus (1 list)
137	Lääne-Viru Rakenduskõrgkool (2 listi)
138	Läänemere linnade liidu UBC hariduskomisjon (1 list)
139	Lüganuse Keskkool (2 listi)
140	Mahajaana Instituut (1 list)
141	Mammaste Lasteaed-Algkool (1 list)
142	Martensi Selts (3 listi)
143	Martna Jahiselts (1 list)
144	Matkaklubi Koomaklubi (1 list)
145	Melliste Algkool-Lasteaed (4 listi)
146	Miina Härma Gümnaasium (2 listi)
147	Mittetulundusühing Avatud Vabariik (1 list)
148	Mittetulundusühing Eesti Alushariduse Juhtide Ühendus (1 list)
149	Mittetulundusühing Eesti Disainikeskus (2 listi)
150	Mittetulundusühing ELSA Estonia (12 listi)
151	mittetulundusühing Genialistide Klubi (1 list)
152	mittetulundusühing Hea Algus (4 listi)
153	Mittetulundusühing Meelelahutusklubi Kuu (2 listi)
154	mittetulundusühing MUUSA (2 listi)
155	mittetulundusühing Rahvatantsuansambel Kajakas (6 listi)
156	Mittetulundusühing Saaremaa Kodukant (2 listi)
157	Mittetulundusühing Saarepiiga Koolitus (1 list)
158	Mittetulundusühing Tartu Kultuuritehas (4 listi)
159	Mittetulundusühing Terra Maritima (1 list)
160	Mittetulundusühing Tervisekoolitus (1 list)
161	Mittetulundusühing Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla (2 listi)
162	Mittetulundusühing Õpetajate Ühenduste Koostöökoda (5 listi)
163	MLA Viimsi Lasteaiad (58 listi)
164	MTÜ Animaklubi Asashio (1 list)
165	MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (6 listi)
166	MTÜ Eesti Kodukaunistamise Ühendus (2 listi)
167	MTÜ Eesti Lugemisühing (1 list)
168	MTÜ Elva Kammerkoor Solenne (1 list)
169	MTÜ Häkkerikoda (2 listi)
170	MTÜ Inimeseõpetuse Ühing (2 listi)
171	MTÜ Jalgpallihaigla (1 list)
172	MTÜ Kultuuritehas Polymer  (1 list)
173	MTÜ Loodusajakiri (1 list)
174	MTÜ Matsalu Turism (1 list)
175	MTÜ Meie Mängurühm (2 listi)
176	MTÜ MineMine (1 list)
177	MTÜ Mulgi Kultuuri Instituut (1 list)
178	MTÜ O Ring Dageida Divers Club (1 list)
179	MTÜ Pendix Klubi (1 list)
180	MTÜ Persona (1 list)
181	MTÜ Sabukan Dojo-RIN (1 list)
182	MTÜ Spordiklubi Favoriit (1 list)
183	MTÜ Spordiklubi Mercury (1 list)
184	MTÜ Sänna Mõisakeskus (1 list)
185	MTÜ Tallinna Õpilasesindus (2 listi)
186	MTÜ Tartu Kaljuronimisklubi Crux (2 listi)
187	MTÜ Tartu Maarja Tugikeskus (3 listi)
188	MTÜ Urban Positive (1 list)
189	MTÜ Uruk-Hai (1 list)
190	MTÜ Uus Teater (1 list)
191	Mõniste Kool (1 list)
192	Märjamaa Gümnaasium (2 listi)
193	Naiskodukaitse (41 listi)
194	Naiskoolitajate ühing Delta-Kappa-Gamma (1 list)
195	Naiskoor Emajõe Laulikud (1 list)
196	Narva Eesti Gümnaasium (1 list)
197	Narva Muuseum (4 listi)
198	Narva Soldino Gümnaasium (27 listi)
199	Noarootsi Kool (1 list)
200	Noarootsi Lasteaed (1 list)
201	Noored Kotkad (1 list)
202	Noorte Koolitus- ja Arenduskeskus MTÜ (1 list)
203	Nukufilmi Lastestuudio (2 listi)
204	Nõo Põhikool (23 listi)
205	Nõo Reaalgümnaasium (4 listi)
206	Olustvere Põhikool (1 list)
207	Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool (1 list)
208	Omanäolise Kooli Arenduskeskus (4 listi)
209	Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium (2 listi)
210	OÜ ELIKO Tehnoloogia Arenduskeskus (3 listi)
211	OÜ Krautmani massaaži-ja loodusteraapiate kool (6 listi)
212	OÜ Sensus ETC (3 listi)
213	Paide Sookure Lasteaed (2 listi)
214	Paikuse Vallavalitsus (1 list)
215	Paldiski Gümnaasium (1 list)
216	Peipsi Koostöö Keskus (4 listi)
217	Pelgulinna Gümnaasium (2 listi)
218	Pelguranna Lasteaed (2 listi)
219	Pirita Kose Lasteaed (1 list)
220	Pirita Lasteaed (2 listi)
221	Puhja Gümnaasium (4 listi)
222	Puhja Lasteaed Pääsusilm (2 listi)
223	Puiga Põhikool (3 listi)
224	Puka segakoor U-Tuur (1 list)
225	Puurmani Mõisakool (2 listi)
226	Põhjala Gaidide Malev MTÜ (2 listi)
227	Põltsamaa Ühisgümnaasium (9 listi)
228	Põlva Lasteaed Mesimumm (1 list)
229	Päinurme Internaatkool (1 list)
230	Pärnu Kadri Tänava Lasteaed (1 list)
231	Pärnu Kesklinna Lasteaed (3 listi)
232	Pärnu Koidula Gümnaasium (1 list)
233	Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (3 listi)
234	Pärnu Kunstide Maja (1 list)
235	Pärnu linna Noortekogu (1 list)
236	Pärnu Linnavalitsuse Haridus- ja kultuuriosakond (39 listi)
237	Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja (1 list)
238	Pärnu Mai Kool (6 listi)
239	Pärnu Poistelaulustuudio MTÜ (1 list)
240	Pärnu Raeküla Kool (3 listi)
241	Pärnu Toimetulekukool (6 listi)
242	Pärnu Vanalinna Põhikool (29 listi)
243	Pärnu Vene Gümnaasium (2 listi)
244	Pärnu Ülejõe Gümnaasium (1 list)
245	Pärnumaa Kutsehariduskeskus (2 listi)
246	Pärnumaa Skautide ja Gaidide Malev (1 list)
247	Püünsi Kool (5 listi)
248	Raamatuklubi R-Rühm (1 list)
249	Rahvakunsti Klubi (2 listi)
250	Rahvakunstiselts Leigarid (1 list)
251	Rahvakunstiselts Leigarid MTÜ (3 listi)
252	Rahvatantsurühm Jandali (1 list)
253	Rakke Gümnaasium (1 list)
254	Rakvere Gümnaasium (3 listi)
255	Rakvere Reaalgümnaasium (27 listi)
256	Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium (1 list)
257	Rannu Kool (3 listi)
258	Rapla Lasteaed Kelluke (4 listi)
259	Rapla Ühisgümnaasium (1 list)
260	Retla Kool (1 list)
261	Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool (1 list)
262	Rõngu Keskkool (2 listi)
263	Rõuge Põhikool (1 list)
264	SA Maarja Küla (5 listi)
265	Saalihokiklubi Tallinna Kalev (1 list)
266	Sadala Põhikool (2 listi)
267	Sakala Keskus (1 list)
268	Saverna Lasteaed (1 list)
269	Segakoor Priius (1 list)
270	Sihtasutus Eesti Inimõiguste Keskus (1 list)
271	Sihtasutus KULTUURILEHT (9 listi)
272	Sihtasutus Raplamaa Info-ja Nõustamiskeskus (1 list)
273	Sihtasutus Tartu Keskkonnahariduse Keskus (2 listi)
274	Sihtasutus Tartu Rahvaülikool (6 listi)
275	Sihtasutus Teaduskeskus Ahhaa (1 list)
276	Sihtasutus UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon (2 listi)
277	Sihtasutus Õpilasmalev (1 list)
278	Soinaste lasteaed Laululind (2 listi)
279	Spordiklubi Koba (1 list)
280	Spordiklubi LSF Pronoking Team (1 list)
281	Spordiklubi Saku Fortuna (1 list)
282	Spordiselts Sparta (1 list)
283	Spordiühing Navi Vutiselts (1 list)
284	Sõmeru Põhikool (1 list)
285	Taarausuliste ja Maausuliste Maavalla Koda (4 listi)
286	Tabasalu Ühisgümnaasium (45 listi)
287	Tabivere Lasteaed (1 list)
288	Tallinna 21. Kool (2 listi)
289	Tallinna Haridusamet (1 list)
290	Tallinna Inglise Kolledzh (1 list)
291	Tallinna Kammerkoor MTÜ (3 listi)
292	Tallinna Kannikese Lasteaed (1 list)
293	Tallinna Lasteaed Kiikhobu (1 list)
294	Tallinna Lasteaed Mooniõied (3 listi)
295	Tallinna Lasteaed Pallipõnn (2 listi)
296	Tallinna Lasteaed Pääsusilm (1 list)
297	Tallinna Liivaku Lasteaed (1 list)
298	Tallinna Lilleküla Gümnaasium (2 listi)
299	Tallinna Linnuklubi MTÜ (2 listi)
300	Tallinna Mesimummu Lasteaed (2 listi)
301	Tallinna Muusikakeskkool (2 listi)
302	Tallinna Muusikakool (1 list)
303	Tallinna Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing (2 listi)
304	Tallinna Nõmme Põhikool (1 list)
305	Tallinna Paekaare Gümnaasium (1 list)
306	Tallinna Priisle Lasteaed (1 list)
307	Tallinna Reaalkool (2 listi)
308	Tallinna Saksa Gümnaasium (1 list)
309	Tallinna Südalinna Kool (4 listi)
310	Tallinna Tehnikakõrgkool (2 listi)
311	Tallinna Vormsi Lasteaed (8 listi)
312	Tallinna Ülikool (1 list)
313	Tallinna Ülikooli Akadeemiline Raamatukogu (3 listi)
314	Tallinna Ülikooli Pedagoogiline Seminar (1 list)
315	Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledž (22 listi)
316	Tantsuklubi Sinilind (2 listi)
317	Tartu Budoklubi MTÜ (1 list)
318	Tartu Descartes'i Lütseum (1 list)
319	Tartu Forseliuse Kool (7 listi)
320	Tartu Giidide Ühing (1 list)
321	Tartu Herbert Masingu Kool (7 listi)
322	Tartu Hiie Kool (1 list)
323	Tartu Kalevi Jahtklubi (1 list)
324	Tartu Karlova Gümnaasium (5 listi)
325	Tartu Kesklinna Kool (5 listi)
326	Tartu Kommertsgümnaasium (1 list)
327	Tartu Kroonuaia Kool (1 list)
328	Tartu Kunstikool (21 listi)
329	Tartu Kõrgem Kunstikool (87 listi)
330	Tartu Käsitööklubi (1 list)
331	Tartu Lasteaed Helika (7 listi)
332	Tartu Lasteaed Hellik (3 listi)
333	Tartu Lasteaed Karoliine (4 listi)
334	Tartu Lasteaed Kivike (3 listi)
335	Tartu Lasteaed Krõll (2 listi)
336	Tartu Lasteaed Lotte (2 listi)
337	Tartu Lasteaed Midrimaa (4 listi)
338	Tartu Lasteaed Naerumaa (1 list)
339	Tartu Lasteaed Piilupesa (3 listi)
340	Tartu Lasteaed Poku (2 listi)
341	Tartu Lasteaed Päkapikk (4 listi)
342	Tartu Lasteaed Pääsupesa (1 list)
343	Tartu Lasteaed Sass (1 list)
344	Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi (2 listi)
345	Tartu Lasteaed Tähtvere (2 listi)
346	Tartu Latin Club (1 list)
347	Tartu Luterlik Peetri Kool (3 listi)
348	Tartu LV haridusosakond (2 listi)
349	Tartu Maarjamõisa Lasteaed (4 listi)
350	Tartu Mart Reiniku Gümnaasium (1 list)
351	Tartu MV haridus- ja kultuuriosakond (1 list)
352	Tartu Noortekoor (2 listi)
353	Tartu Poistekoor ja neidudekoor Kurekell (2 listi)
354	Tartu Raatuse Kool (21 listi)
355	Tartu Tervishoiu Kõrgkool (2 listi)
356	Tartu Ülikool (5 listi)
357	Tartu Ülikooli Ajalooring (1 list)
358	Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel (1 list)
359	Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia (1 list)
360	Tartu Üliõpilasmaja MTÜ (2 listi)
361	Tartumaa Akordionimängu Selts (1 list)
362	Tartumaa Kurtide Ühing (1 list)
363	Tarvastu Gümnaasium (5 listi)
364	Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis (2 listi)
365	Teatriteaduse Üliõpilaste Looz (1 list)
366	Tegusad Eesti Noored MTÜ (1 list)
367	Tervise Arengu Instituut (3 listi)
368	Torma valla segakoor (1 list)
369	Tõrva Gümnaasium (1 list)
370	Tääksi Põhikool (1 list)
371	TÜ LO loodusteadusliku hariduse keskus (3 listi)
372	Vaeküla Kool (2 listi)
373	Valga Lasteaed Walko (2 listi)
374	Valga Noortevolikogu (1 list)
375	Valjala Põhikool (1 list)
376	Vana-Harju Skautide Malev (1 list)
377	Varstu Keskkool (1 list)
378	Viimsi Keskkool (1 list)
379	Viimsi Raamatukogu (1 list)
380	Viljandi Gümnaasium (1 list)
381	Viljandi inglise keele õpetajate aineühendus (1 list)
382	Viljandi Kesklinna Kool (8 listi)
383	Viljandi Lasteaed Karlsson (1 list)
384	Viljandi Lasteaed Krõll (6 listi)
385	Viljandi Lasteaed Midrimaa (3 listi)
386	Viljandi maakonna emakeeleõpetajate aineühendus (1 list)
387	Viljandi maakonna vene keele õpetajate aineühendus (1 list)
388	Viljandimaa Noortekeskus MTÜ (3 listi)
389	Vinni-Pajusti Gümnaasium (3 listi)
390	Viru-Nigula Hariduse Selts (1 list)
391	Võnnu Keskkool (2 listi)
392	Võru I Põhikool (2 listi)
393	Võru Kaitseväe Lahingukool (1 list)
394	Võru Kesklinna Gümnaasium (1 list)
395	Võru Kreutzwaldi Gümnaasium (1 list)
396	Võru Lasteaed Okasroosike (3 listi)
397	Võru Lasteaed Punamütsike (14 listi)
398	Võru Lasteaed Päkapikk (9 listi)
399	Võru Maavalitsus (30 listi)
400	Vändra Lasteaed (1 list)
401	Vääna-Jõesuu Kool (5 listi)
402	Õpiringide Selts Semud (1 list)
403	Äksi segakoor (1 list)
404	Ökoskaudid MTÜ (1 list)