Liste kasutavate asutuste nimekiri 01.01.2010

327 asutust kasutab kokku 883 postitusloendit (listi):
1. Alpiklubi Firn MTÜ (2 listi)
2. ASSITEJ Eesti Keskus (1 list)
3. Avatud Hariduse Liit Tartu Keskus (1 list)
4. C.R.Jakobsoni nim Torma Põhikool (1 list)
5. Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium (2 listi)
6. EENet (35 listi)
7. Eesti Ajalooõpetajate Selts (1 list)
8. Eesti Akadeemiline Seksuoloogia Selts (2 listi)
9. Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus MTÜ (2 listi)
10. Eesti Elektroenergeetika Selts (2 listi)
11. Eesti Emakeeleõpetajate Selts (1 list)
12. Eesti Eripedagoogide Liit (1 list)
13. Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus (12 listi)
14. Eesti Inglise Keele Õpetajate Selts (1 list)
15. Eesti Jahispordi Liit (1 list)
16. Eesti Kabeliit (5 listi)
17. Eesti Keemiaõpetajate Liit (1 list)
18. Eesti Kirjanduse Selts (1 list)
19. Eesti Klaveriõpetajate Ühing MTÜ (2 listi)
20. Eesti Koolimetsade Ühendus (2 listi)
21. Eesti Kunstiakadeemia (1 list)
22. Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing (1 list)
23. Eesti Logopeedide Ühing (5 listi)
24. Eesti Looduseuurijate Selts (1 list)
25. Eesti Looduskaitse Selts (1 list)
26. Eesti Loovteraapiate Ühing (1 list)
27. Eesti Maaülikool (5 listi)
28. Eesti Mereakadeemia (1 list)
29. Eesti Metsaselts MTÜ (1 list)
30. Eesti Noorsooprojekt MTÜ (1 list)
31. Eesti Noorsootöö Keskus (2 listi)
32. Eesti Noorte Kultuuriprojekt MTÜ (1 list)
33. Eesti Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlike Ühingute Liit (3 listi)
34. Eesti Noorteühenduste Liit (17 listi)
35. Eesti Õpilasesinduste Liit (14 listi)
36. Eesti Ornitoloogiaühing (2 listi)
37. Eesti Planeerijate Ühing (1 list)
38. Eesti Põllumajandusmuuseum (1 list)
39. Eesti Punane Rist Jõgevamaa Selts (1 list)
40. Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing (6 listi)
41. Eesti Roheline Liikumine (8 listi)
42. Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts (1 list)
43. Eesti Semiootika Selts (2 listi)
44. Eesti Skautide Ühing (1 list)
45. Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni Lõuna piirkond (1 list)
46. Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm (1 list)
47. Eesti Teatrikriitikute Ühendus (1 list)
48. Eesti Teatriliit (1 list)
49. Eesti Tööõpetajate Selts (1 list)
50. Elva Gümnaasium (1 list)
51. Elva Harrastusteater (1 list)
52. Emmaste Lasteaed Naksitrallid (1 list)
53. Ennistuskoda Kanut  (1 list)
54. Estonia Seltsi Segakoor MTÜ (1 list)
55. Euroscience MTÜ (1 list)
56. Euroülikool (1 list)
57. FIE Anne Maala (1 list)
58. FIE Kaidi Kübar (1 list)
59. Gustav Adolfi Gümnaasium (1 list)
60. Haabersti Avatud Noortekeskus (1 list)
61. Haapsalu Kutsehariduskeskus (1 list)
62. Haridus- ja Teadusministeerium (2 listi)
63. Harju MV haridusosakond (4 listi)
64. Harjumaa Noortekogu (2 listi)
65. Harmi Põhikool (1 list)
66. Hea Algus MTÜ (3 listi)
67. Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool (22 listi)
68. Hugo Treffneri Gümnaasium (1 list)
69. Hummuli Vallavalitsus (1 list)
70. IAESTE Eesti (3 listi)
71. Ida-Viru MV haridus- ja kultuuriosakond (3 listi)
72. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (1 list)
73. Ilmatsalu Põhikool (1 list)
74. Iseseisev Elu MTÜ (1 list)
75. Jaan Künnapi Alpinismiklubi MTÜ (1 list)
76. Jaan Tõnissoni Instituut MTÜ (1 list)
77. Jakob Westholmi Gümnaasium (1 list)
78. Jalgpalliklubi FC Nõmme United (1 list)
79. Järva MV haridus- ja kultuuriosakond (1 list)
80. Jõelähtme Rahvamaja (1 list)
81. Jõgeva Gümnaasium (1 list)
82. Jõgeva Linnaraamatukogu (1 list)
83. Jõgeva Segarahvatantsurühm Kaaratsim (1 list)
84. Jõgeva Täiskasvanute Keskkool (1 list)
85. Jõgeva Ühisgümnaasium (1 list)
86. Junior Chamber International (1 list)
87. Käina Gümnaasium (2 listi)
88. Kaitseliidu Kool (1 list)
89. Kärdla Ühisgümnaasium (1 list)
90. Kareda Vallavalitsus (2 listi)
91. Karksi Vallavalitsus (1 list)
92. Kärla Põhikool (1 list)
93. Kassari Haridusselts (1 list)
94. Kesk-Eesti Noortekeskus SA (1 list)
95. Keskkonnaamet (1 list)
96. Kiili Gümnaasium (12 listi)
97. Kirjandusfestival Prima Vista MTÜ (1 list)
98. Kohila Gümnaasium (2 listi)
99. Korporatsioon Filiae Patriae (14 listi)
100. Kõrveküla Lasteaed (8 listi)
101. Korvpalliklubi Pärnu MTÜ (1 list)
102. Krabi Põhikool (1 list)
103. Kultuurisõprade ühing Uus Noorus (3 listi)
104. Lääne MV haridus- ja kultuuriosakond (2 listi)
105. Lääne-Viru Maavalitsus (1 list)
106. Lääne-Viru Rakenduskõrgkool (2 listi)
107. Lääne-Virumaa Noortekogu (1 list)
108. Lähte Ühisgümnaasium (4 listi)
109. Lasteaed Pääsusilm (1 list)
110. Lastekeskus Tähetorn (1 list)
111. Leisi valla rahvakultuuri Selts Leisi VäRKS (1 list)
112. Lihula Gümnaasium (1 list)
113. Liikumine Eesti Lapse Eest MTÜ (2 listi)
114. Liivalaia Gümnaasium (1 list)
115. Loodusajakiri MTÜ (1 list)
116. Loovkeskus MTÜ (1 list)
117. Lüganuse Keskkool (1 list)
118. Lutreola SA (3 listi)
119. Luunja Keskkool (10 listi)
120. Maausuliste Saarepealse Koda (1 list)
121. Märjamaa Gümnaasium (2 listi)
122. Martensi Selts (3 listi)
123. Martna Jahiselts (1 list)
124. Matkaklubi Koomaklubi (1 list)
125. Meesteansambel Võta See (1 list)
126. Melliste Algkool-Lasteaed (3 listi)
127. Meremäe-Obinitsa Põhikool (1 list)
128. Merivälja Lasteaed (1 list)
129. Metsanoorte Ühendus MTÜ (3 listi)
130. Miina Härma Gümnaasium (3 listi)
131. Mittetulundusühing Avatud Vabariik (1 list)
132. Mittetulundusühing Eesti Alushariduse Juhtide Ühendus (1 list)
133. Mittetulundusühing ELSA Estonia (1 list)
134. mittetulundusühing MUUSA (2 listi)
135. Mittetulundusühing Ökokratt (1 list)
136. mittetulundusühing Rahvatantsuansambel Kajakas (8 listi)
137. Mittetulundusühing Tartu Õpilasesinduste Liit (3 listi)
138. MLA Viimsi Lasteaiad (41 listi)
139. MTÜ Eesti Lugemisühing (1 list)
140. MTÜ ELSA Estonia (9 listi)
141. MTÜ Elva Kammerkoor Solenne (1 list)
142. MTÜ Genialistide Klubi (1 list)
143. MTÜ Inimeseõpetuse Ühing (2 listi)
144. MTÜ Jalgpalliklubi FC Flora (3 listi)
145. MTÜ Kultuuritehas Polymer  (1 list)
146. MTÜ O Ring Dageida Divers Club (1 list)
147. MTÜ Pärnu Loodushariduse Selts (2 listi)
148. MTÜ Pendix Klubi (1 list)
149. MTÜ Persona (1 list)
150. MTÜ Sänna Mõisakeskus (1 list)
151. MTÜ Sinimaniseele (1 list)
152. MTÜ Spordiklubi Mercury (1 list)
153. MTÜ Tallinna Õpilasesindus (2 listi)
154. MTÜ Tartu Kaljuronimisklubi Crux (1 list)
155. MTÜ Tõrva Foorum (1 list)
156. MTÜ Urban Positive (1 list)
157. Naiskodukaitse (18 listi)
158. Narva Muuseum (4 listi)
159. Narva Soldino Gümnaasium (12 listi)
160. Neeme Rahvamaja (3 listi)
161. Noarootsi Lasteaed (1 list)
162. Nõmme Gümnaasium (1 list)
163. Nõo Reaalgümnaasium (2 listi)
164. Noorte Koolitus- ja Arenduskeskus MTÜ (1 list)
165. Noorteleht MTÜ (4 listi)
166. Ökoskaudid MTÜ (1 list)
167. Olustvere Põhikool (1 list)
168. Omanäolise Kooli Arenduskeskus (4 listi)
169. Orissaare Gümnaasium (1 list)
170. OÜ Sensus (3 listi)
171. Paide Ühisgümnaasium (1 list)
172. Paikuse vallavalitsus (1 list)
173. Palamuse Gümnaasium (2 listi)
174. Pärnu Hansagümnaasium (1 list)
175. Pärnu Kadri Tänava Lasteaed (1 list)
176. Pärnu Kesklinna Lasteaed (1 list)
177. Pärnu Koidula Gümnaasium (1 list)
178. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (1 list)
179. Pärnu Kunstide Maja (1 list)
180. Pärnu Linnavalitsuse Haridusosakond (38 listi)
181. Pärnu Loodusmaja (1 list)
182. Pärnu Poistelaulustuudio MTÜ (1 list)
183. Pärnu Raeküla Gümnaasium (1 list)
184. Pärnu Tehnika ja Tööõpetusmaja (1 list)
185. Pärnu Toimetulekukool (6 listi)
186. Pärnu Ülejõe Gümnaasium (2 listi)
187. Pärnu Vanalinna Põhikool (1 list)
188. Pärnumaa Kutsehariduskeskus (1 list)
189. Pärnumaa Noorte Liit (5 listi)
190. Pärnumaa Skautide ja Gaidide Malev (1 list)
191. Peetri Põhikool (1 list)
192. Peipsi Koostöö Keskus (4 listi)
193. Pelgulinna Gümnaasium (3 listi)
194. Perekasvatuse Instituut MTÜ (1 list)
195. Põhjala Gaidide Malev MTÜ (3 listi)
196. Põltsamaa Ühisgümnaasium (8 listi)
197. Põlva Lasteaed Mesimumm (1 list)
198. Puhja Gümnaasium (1 list)
199. Puiatu Erikool (1 list)
200. Puiga Põhikool (1 list)
201. Puka segakoor U-Tuur (1 list)
202. Püünsi Kool (3 listi)
203. Puurmani Gümnaasium (4 listi)
204. Rahvakunstiselts Leigarid MTÜ (3 listi)
205. Rahvatantsurühm Jandali (1 list)
206. Rakvere Gümnaasium (2 listi)
207. Rapla lasteaed Kelluke (4 listi)
208. Rapla Ühisgümnaasium (1 list)
209. Rapla Vesiroosi Gümnaasium (28 listi)
210. Raudna Põhikool (1 list)
211. Riikliku Looduskaitsekeskuse Ida-Viru regioon (1 list)
212. Rõngu Keskkool (1 list)
213. SA Maarja Küla (3 listi)
214. SA Teaduskeskus AHHAA (2 listi)
215. SA UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon (1 list)
216. Saalihokiklubi Tallinna Kalev (1 list)
217. Saaremaa Ühisgümnaasium (1 list)
218. Sadala Põhikool (1 list)
219. Sihtasutus Kultuurileht (5 listi)
220. Sihtasutus Õpilasmalev (3 listi)
221. Sihtasutus Tartu Keskkonnahariduse Keskus (1 list)
222. Sihtasutus Tartu Rahvaülikool (6 listi)
223. Sillamäe Eesti Põhikool (1 list)
224. Sonda Põhikool (1 list)
225. Spordiklubi Koba (1 list)
226. Spordiklubi Saku Fortuna (1 list)
227. Spordiselts Sparta (1 list)
228. Taarausuliste ja Maausuliste Maavalla Koda (5 listi)
229. Tallinna 21. Kool (1 list)
230. Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium (3 listi)
231. Tallinna Haridusamet (2 listi)
232. Tallinna Huvikeskus Kullo (1 list)
233. Tallinna I Internaatkool (1 list)
234. Tallinna Indiaca Klubi MTÜ (1 list)
235. Tallinna Järveotsa Gümnaasium (2 listi)
236. Tallinna Kammerkoor MTÜ (4 listi)
237. Tallinna Kannikese Lasteaed (1 list)
238. Tallinna Laagna Gümnaasium (1 list)
239. Tallinna Lasteaed Kiikhobu (2 listi)
240. Tallinna Lasteaed Pääsusilm (1 list)
241. Tallinna Lilleküla Gümnaasium (2 listi)
242. Tallinna Linnuklubi MTÜ (2 listi)
243. Tallinna Loitsu Lasteaed (1 list)
244. Tallinna Mardi Lasteaed (1 list)
245. Tallinna Mesimummu Lasteaed (1 list)
246. Tallinna Muusikakeskkool (1 list)
247. Tallinna Nõmme Põhikool (1 list)
248. Tallinna Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing (3 listi)
249. Tallinna Paekaare Gümnaasium (1 list)
250. Tallinna Pedagoogiline Seminar (6 listi)
251. Tallinna Prantsuse Lütseum (1 list)
252. Tallinna Reaalkool (2 listi)
253. Tallinna Tehnikakõrgkool (3 listi)
254. Tallinna Tervishoiu Krgkool (1 list)
255. Tallinna Tõnismäe Reaalkool (1 list)
256. Tallinna Ülikool (4 listi)
257. Tallinna Ülikooli Akadeemiline Raamatukogu (4 listi)
258. Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledž (22 listi)
259. Tallinna Vormsi Lasteaed (4 listi)
260. Tantsuklubi Sinilind (2 listi)
261. Tarkade Koerte Klubi MTÜ (2 listi)
262. Tartu Budoklubi MTÜ (1 list)
263. Tartu Descartes'i Lütseum (6 listi)
264. Tartu Giidide Ühing (1 list)
265. Tartu Herbert Masingu Kool (5 listi)
266. Tartu Kalevi Jahtklubi (1 list)
267. Tartu Karlova Gümnaasium (2 listi)
268. Tartu Kesklinna Kool (2 listi)
269. Tartu Kesklinna Lastekeskus (1 list)
270. Tartu Kunstigümnaasium (1 list)
271. Tartu Kutsehariduskeskus (1 list)
272. Tartu Lasteaed Helika (4 listi)
273. Tartu Lasteaed Hellik (1 list)
274. Tartu Lasteaed Karoliine (3 listi)
275. Tartu Lasteaed Lotte (1 list)
276. Tartu Lasteaed Pääsupesa (1 list)
277. Tartu Lasteaed Päkapikk (4 listi)
278. Tartu Lasteaed Rukkilill (1 list)
279. Tartu Lasteaed Sass (2 listi)
280. Tartu Lasteaed Tähtvere (1 list)
281. Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi (1 list)
282. Tartu Lastesõim Mesipuu (1 list)
283. Tartu Midrimaa Lasteaed (1 list)
284. Tartu MV haridus- ja kultuuriosakond (2 listi)
285. Tartu Noortekoor (1 list)
286. Tartu Raatuse Gümnaasium (6 listi)
287. Tartu Tervishoiu Kõrgkool (2 listi)
288. Tartu Ülikool (7 listi)
289. Tartu Ülikooli Ajalooring MTÜ (1 list)
290. Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia (1 list)
291. Tartu Üliõpilasmaja MTÜ (1 list)
292. Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis (2 listi)
293. Teatriteaduse Üliõpilaste Looz (1 list)
294. Tegusad Eesti Noored MTÜ (3 listi)
295. Tehnoloogia ja Ettevõtluse Arenduse Koda MTÜ (2 listi)
296. Tervise Arengu Instituut (4 listi)
297. Tiigrihüppe SA (7 listi)
298. Torma valla segakoor (1 list)
299. Tõrva Gümnaasium (2 listi)
300. Tõrva Linnavalitsus (1 list)
301. Tsirguliina Keskkool (1 list)
302. Türi Gümnaasium (1 list)
303. Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus (2 listi)
304. Vaeküla Kool (1 list)
305. Valgamaa Noortekogu (1 list)
306. Valjala Põhikool (1 list)
307. Vana-Harju Skautide Malev (1 list)
308. Vändra Gümnaasium (1 list)
309. Vanemuise Tantsu- ja Balletikool (1 list)
310. Varstu Keskkool (1 list)
311. Viimsi Huvikeskus MTÜ (1 list)
312. Viimsi Keskkool (1 list)
313. Viljandi Lasteaed Krõll (6 listi)
314. Viljandi Lasteaed Midrimaa (1 list)
315. Viljandi Linnavalitsus (1 list)
316. Viljandi Maagümnaasium (5 listi)
317. Viljandi Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing (1 list)
318. Viljandi Valuoja Põhikool (9 listi)
319. Viljandimaa Noortekeskus MTÜ (4 listi)
320. Viljandimaa Õpilasesinduste Kogu (2 listi)
321. Vinni-Pajusti Gümnaasium (3 listi)
322. Võnnu Keskkool (2 listi)
323. Võru I Põhikool (3 listi)
324. Võru Kaitseväe Lahingukool (2 listi)
325. Võru Kesklinna Gümnaasium (2 listi)
326. Võru Kreutzwaldi Gümnaasium (1 list)
327. Võru Lasteaed Päkapikk (2 listi)