EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
Faks: 730 2111

Reg.nr. 90005872
KMKR EE100816783
TP kood 007303

eenet @ eenet punkt ee
turvas @ eenet punkt ee, katk @ eenet punkt ee

EENet

Maakondlike koordinaatorite otsus ühenduse saajate kohta

Nr Piirkond Asutus Aadress Kontaktisik Soovitav ühendus
1. Harjumaa Saku Gümnaasium Saku, Tallinna mnt 10 Anti Sirkel anti@harju.ee
28.8
2.   Jüri Gümnaasium Jüri, Laste 3   28.8
3.   Viimsi Keskkool Haabneeme, Männiku tee 2   28.8
4. Hiiumaa Käina Gümnaasium Hiiu mnt 4, Käina Margus Sõmer margus@suurem.edu.ee
64
5.   Suuremõisa Põhikool Suuremõisa Margus Sõmer margus@suurem.edu.ee
28.8
6.   Emmaste Põhikool Emmaste Margus Sõmer margus@suurem.edu.ee
28.8
7. Ida-Virumaa Narva Pähklimäe Gümnaasium Narva, Bela Kuna 3 Valeria Nazarova valeria@narva11k.edu.ee
tel (235)42579
28.8
8.   Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Kohtla-Järve, Katse 2 Tarmo Kähr tarmo@jarve.edu.ee
tel (233)73995
28.8
9.   Lüganuse Keskkool Lüganuse vald, Lüganuse, Kiviõli 16 Andres Sarri andres@lyganuse.edu.ee
tel (233)74325
28.8
10. Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium Jõgeva, EE2350
Rohu 10
  28.8
11.   Põltsamaa Ühisgümnaasium Põltsamaa, Veski 5   28.8
12.   Mustvee 1. Keskkool Mustvee linn, Tartu mnt 11   28.8
13. Järvamaa Paide Gümnaasium Aiavilja 1, Paide Viive Karusio viive@paide.edu.ee
tel (238)51883
28.8
14.   Türi Gümnaasium Wiedemanni 3, Türi, Järvamaa Laine Aluoja laine@tyrigy.edu.ee
te (238)79493
28.8
15.   Laupa Põhikool Laupa, Järvamaa Anne Martis laupapk@estpak.ee
tel (238)73342
28.8
16. Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium   Henry Viiret henry@hwg.edu.ee
768
17. Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium EE2100 Rakvere,
Võidu 67
Kalev Lasberg klas@signe.edu.ee
768
18.   Rakvere Kutsekeskkool EE2100 Rakvere, Piiri 8 Eha Vallner kkk@estpak.ee
28.8
19.   Vinni-Pajusti Gümnaasium EE2106 Lääne-Virumaa, Vinni Rein Murs rein@vpaj.edu.ee
28.8
20. Põlvamaa Põlva Keskkool Põlva, Kooli 1 Erik Virk erich@pkk.edu.ee
28.8
21.   Põlva Ühisgümnaasium Põlva maakond, Põlva, Kesk 25 Erik Virk erich@pkk.edu.ee
28.8
22.   Tilsi Põhikool Põlva maakond, Laheda vald, Suurküla Erik Virk erich@pkk.edu.ee
28.8
23. Pärnumaa Sindi Gümnaasium Kooli 9, EE3490 Sindi Pärnumaa Heidi Ahman, Tiit Vaher
tel (244) 51 143
28.8
24.   Pärnu Ühisgümnaasium Mai 3, EE3600 Pärnu Lootus Lubi,
Elmar Roosna tel
tel (244) 21 257
28.8
25.   Pärnu Raeküla Gümnaasium Käo 4, EE3600 Pärnu Tõnu Tõniste
tel 244 37 071
28.8
26. Raplamaa Juuru Keskkool Tallinna mnt18 EE3511 Juuru Rapla mk. Peep Vahtrik juurukk@estpak.ee
tel (248) 44354
28.8
27.   Rapla Vesiroosi Gümnaasium Viljandi mnt.69 EE3500 Rapla Tarmo Rahuoja, Siiri Sussi raplavg@estpak.ee
tel (248) 57 780
28.8
28.   Kohila Gümnaasium Kooli 1 EE3420 Kohila Rapla mk. Eerik Laanmets eerik@kohila.edu.ee
tel (248) 33 606;
(k) 33 372
768
29. Saaremaa Leisi KK Leisi, Saaremaa Tõnu Erin
tel (245) 73 248
28.8
30.   Saaremaa Yhisgymnaasium Hariduse 13 Kunnar Sink
tel (245 54 043)
28.8
31.   Orissaare Gymnaasium Kuivastu mnt. 29 Veiko Oopkaup
tel (245) 95 606
28.8-64
32. Tallinn Tallinna Ühisgümnaasium Pärnu mnt 71   28.8
33.   Tallinna Lasnamäe Üldgümnaasium Läänemere 31   28.8
34.   Tallinna Mustamäe Linnaosa (keskus Tallinna Tehnikagümnaasiumis) Sõpruse pst 187   28.8
35. Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium Vanemuise 48, Tartu Tartmo Ainsaar ta@htg.ee
28.8
36.   Kunstigümnaasium Aianduse 4, Tartu Tartmo Ainsaar ta@htg.ee
28.8
37.   Tamme Gümnaasium Tamme pst 24A, Tartu Tartmo Ainsaar ta@htg.ee
28.8
38. Tartumaa Puhja Gümnaasium Puhja, Viljandi tee 28 Heiki Rokka heiki@puhjakk.edu.ee
tel (27)451256
28.8
39.   Luunja Keskkool Luunja vald, Luunja Aare Treial anne@luunja.tartu.ee
tel (27)417217
28.8
40.   Lähte Ühisgümnaasium Tartu vald, Lähte Toomas Kink pjarnac@lahte.tartu.ee
tel (27)494297
28.8
41. Valgamaa Tõrva Gümnaasium Puiestee 1, Tõrva, Valga maakond Valdeko Kalamees
tel (276) 33801
28.8
42.   Otepää Gümnaasium Koolitare 9, Otepää, Valga mk Toomas Palmiste
tel (276) 55 172
28.8
43.   Tsirguliina Keskkool Tsirguliina, Tõlliste vald, Valga mk Hekki Järlik
tel (276) 94174
28.8

Viimati uendatud: 17.novembril 1997